Мапа порталу

Миколаївська збірна здобула 15 медалей на Кубку Молдови з джиу-джитсу

12 жовтня у місті Кагул відбувся Кубок Молдови з джиу-джитсу. Cеред понад 400 спортсменів у змаганні взяла участь і Миколаївська збірна. У складі команди — 11 миколаївських бійців, троє з яких приїхали з села Калинівка, та змогли вразити всіх своєю майстерністю.

Про це повідомив тренер команди Євген Сандул.

Наші спортсмени показали неймовірний результат, здобувши 15 медалей в декількох категоріях. Переможці окрім медалей отримали ще й грошові призи від організаторів.

Після основного турніру розпочалися поєдинки в абсолютних категоріях серед дітей, де миколаївські спортсмени знову показали гарні результати.

Загалом спортсмени здобули сім золотих, чотири срібні та чотири бронзові нагороди:

“Золото”

Роман Сандул, Дмитро Талагаєв  (81 кг та абсолютна категорія), Макар Продіус, Роман Моторний, Іван Сандул, Олександр Брузгін

“Срібло”

Владислав Говяденко (81 кг та абсолютна категорія), Артем Білозор, Роман Сандул  (абсолютна категорія)

“Бронза”

Олександр Лі, Денис Соколов, Іван Сандул (абсолютна категорія), Роман Моторний  (абсолютна категорія)

Наразі наші спортсмени готуються до Чемпіонату світу з джиу-джитсу, який відбудеться в Абу-Дабі. Наприкінці місяця команда вирушить на підготовчі збори до Трускавця, аби якнайкраще підготуватися до змагань та підняти український прапор на світовій арені.

Вітаємо спортсменів та їх наставника з досягненнями та бажаємо подальших перемог!

IMAGE FOLDER (/files/2024/October2024/16102024)