Миколаївські підприємтсва діляться досвідом з молодими спеціалістами
Досвід та знання для майбутніх спеціалістів: минулого місяця на комунальному підприємстві «Миколаївелектротранс» пройшли практику 8 студентів з різних спеціальностей.
Молоді спеціалісти з навчальних закладів Миколаєва мали змогу поглибити свої знання та отримати перший досвід роботи у сфері електротранспорту. За цей час практиканти ознайомилися з різними аспектами роботи підприємства та взяли участь у технічному обслуговуванні та напрямі адміністрування підприємства.
Комунальне підприємство дякує практикантам за їх старанність, а своїм співробітникам - за підтримку і наставництво. Ця співпраця є дуже цінною як для студентів, так і для «Миколаївелектротрансу».
«Ми сподіваємося, що отриманий досвід стане вдалим початком роботи, в тому числі й у сфері електротранспорту», - кажуть на КП.