Мапа порталу

Розвантажити маршрути у години пік: у Миколаєві тимчасово змінять графік руху "зелених" автобусів

Шановні миколаївці! Важлива інформація!

Враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на Covid-19, з метою забезпечення стабільних пасажирських перевезень у години пік з 23 жовтня вводяться зміни в графік руху автобусів КП "Миколаївпастранс":

Автобус маршруту №91 курсуватиме з Балабанівки до вул. Садової в години робочого перевезення - з 06:00 до 10:00, щопівгодини доїжджаючи до кладовища (Балабанівка).

Вводяться додаткові два рейси автобусу маршруту №91 із зупинки "Завод Океан" (Корабельний район) з 07:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00 до "Автовокзалу".

Автобус маршруту №51 курсуватиме з Тернівки до Пушкінського кільця.

В центрі міста буде можливість пересісти на інші маршрути громадського транспорту. По проспекту Центральному від Автовокзалу до Центрального міського стадіону та по проспекту Героїв України та вул. Пушкінській будуть працювати додаткові тролейбуси.

Також нагадуємо, що перевезення здійснюються у відповідності до карантинних обмежень. Водій і пасажири повинні бути у засобах захисту органів дихання та по кількості місць для сидіння, передбачених технічними характеристиками на відповідний транспортний засіб.

Дякуємо за розуміння!


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: