Мапа порталу

Три тижні насиченої програми: мобільний павільйон House of Europe закрився в Миколаєві концертом LATEXFAUNA

В Миколаєві офіційно завершив своє перебування мобільний павільйон House of Europe. Протягом трьох тижнів жителі міста могли долучатися до культурно-мистецьких заходів: лекцій, воркшопів, кінопоказів, концертів тощо. А тепер павільйон продовжить свій тур іншими містами України, щоб на кілька тижнів стати магнітом для місцевих жителів.

З 25 червня по 18 липня 2021 року, на Соборній площі у центрі Миколаєва, відбулися ряд подій, що познайомили жителів міста та регіону із можливостями та програмами ЄС для культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, медіа та роботи з молоддю.

«За останні три тижні в Миколаєві ми провели безліч заходів. Це і воркшопи, і лекції, і презентації та публічні дискусії. За весь час у нас були сотні відвідувачів, ми сподіваємось що всі вони залишились задоволеними і знайшли для себе щось цікаве. Ми дуже вдячні вам за теплий прийом! Для нас - це час рухатися далі, в Кам'янець-Подільський та в Івано-Франківськ. Ми навіть між собою жартуємо, що в Миколаєві буде бракувати цього амфітеатру, адже ми спостерігали, як ви не тільки приходите на наші івенти, а просто ввечері на сходах класно проводите час», - каже Ольга Кучмагра, координаторка мобільного павільйону House of Europe.

У Миколаєві програма реалізувалась у співпраці та за організаційної підтримки Платформа MY ART та Агенції розвитку Миколаєва.

«Тут, у самому серці міста, на оновленій площі з новими сенсами ми вперше приймали павільйон із так само новими ексклюзивними подіями для Миколаєва. Десь 95% людей, які приїхали сюди завдяки павільйону, були тут уперше. Ці люди відкрили для себе нове місто, а ви були його справжніми обличчям. Та окрім багатьох плюсів павільйону у Миколаєві, є ще й мінуси. Головний мінус програми мобільного павільйону в тому, що вона закінчується», - говорить Євген Гомонюк, координатор мобільного павільйону у Миколаєві та представник Платформи MY ART.

Щотижня в павільйоні можна було отримати консультації щодо грантів, можливостей для професійного зростання, резиденцій та обмінів, які пропонують інституції ЄС, країни ЄС та Велика Британія. А кожного вікенду тут відбувалися лекції, воркшопи, кінопокази на великому екрані просто неба, концерти українських виконавців та live-сети.

Миколаїв став першим містом, що приймало павільйон «Дому Європи». Відкривав павільйон виступ української співачки Alyona Alyona. На закритті виступив український гурт LATEXFAUNA.

Мобільний павільйон побуває у трьох містах України, які перемогли у конкурсі з пошуку партнерів. Відразу після демонтажу ця архітектурна споруда відправиться до Кам'янця-Подільського, а далі вже у вересні поїде до Івано-Франківська, де завершить свій тур країною у 2021 році.

Агенція розвитку Миколаєва

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/7_2021/21072021_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: