Мапа порталу

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та генеральний директор компанії QTerminals W.L.L. Невілл Біссет підписали Меморандум про взаєморозуміння: місто отримає 80 млн грн на розвиток інфраструктури

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та генеральний директор компанії QTerminals W.L.L. Невілл Біссет підписали Меморандум про взаєморозуміння між Миколаївською міською радою та ТОВ “QTerminals Olvia”. Згідно з документом місто отримає 80 млн грн на розвиток інфраструктури. Кошти будуть спрямовані на будівництво підземного шляхопроводу в Корабельному районі.

Нагадаємо, що влітку 2020 року Міністерство інфраструктури України та провідний світовий оператор компанія QTerminals W.L.L. (Катар) уклали договір про здачу в концесію морського спеціалізованого порту "Ольвія" (Миколаїв). 

  • Згідно з договором інвестор направить кошти на покращення інфраструктури Миколаєва. Цей платіж ми попередньо домовились використати на будівництво підземного переїзду під залізничними коліями в районі проспекту Богоявленського та вул. Самойловича, - повідомив міський голова Олександр Сєнкевич. 

За словами керівника міста, для Укрзалізниці вже погоджено влаштування другої ланки залізничної колії. Найближчим часом буде розроблена проєктна документація для будівництва підземного шляхопроводу. 

  • У майбутньому обсяги перевалки вантажів у порту “Ольвія” можуть зрости в 5 разів. Тож розвиток інфраструктури надзвичайно важливий. Спорудження переїзду дозволить мешканцям Корабельного району Миколаєва нормально пересуватися містом, а підприємству - успішно розвиватися, - каже Олександр Сєнкевич.  

Пан Невілл Біссет привітав присутніх та висловив надію, що співпраця ТОВ “QTerminals Olvia” з муніципалітетом Миколаєва сприятиме модернізації та покращенню стану інфраструктури міста.  

  • Найперше, що ми хочемо зробити - допомогти міській раді збудувати підземний переїзд у Корабельному районі. Плануємо також інвестувати в розвиток порту “Ольвія”. Це перша концесійна угода, укладена з Україною. Маю надію, що вона стане успішною. При цьому збираємось і далі розвивати співробітництво з містом та міською радою, - запевнив генеральний директор QTerminals.

Як зауважив Олександр Сєнкевич, на жаль, від збільшення обсягів перевалки вантажів у портах міста бюджет Миколаєва не отримає жодного зиску. 

  • Місцеві бюджети не отримують додаткових відрахувань від діяльності портів. Тож я розраховую, що Ви станете нашим лобістом у Верховній Раді Україні, на зустрічах високого рівня. Питання у тому, щоб збори, які компанія сплачуватиме до державного бюджету, спрямовувались і на розвиток інфраструктури біля вашого порту.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови 

IMAGE FOLDER (/files/2021/3_2021/02032021)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: