Мапа порталу

Електронний квиток: на конкурс документи подали Украгазбанк та Приватбанк

Сьогодні, 15 жовтня, в мерії Миколаєва відбулось засідання конкурсного комітету щодо впровадження електронного квитка в транспорті Миколаєва, під час якого було розглянуто документи учасників.

Нагадаємо, що для зручності пасажирів міська влада має намір впровадити в Миколаєві електронний квиток. На першому етапі він має з’явитися в комунальному транспорті КП «Миколаївелектротранс» та КП «Миколаївпастранс». А на завершальній стадії електронний квиток має бути впроваджено на усіх підприємствах-перевізниках. В рамках першого етапу було оголошено відповідний конкурс. На нього свої документи подали 2 установи.

- Згідно з опублікованим оголошенняя взяти участь у конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті КП «Миколаївелектротранс» та КП «Миколаївпастранс», виявили бажання 2 установи: Украгазбанк та Приватбанк, - сказав заступник голови конкурсного комітету, начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитро Попов. – На сьогоднішньому засіданні ми відкриємо пакети документів, які надішли до нас поштою. Також буде перевірено наявність всіх документів, їх відповідність згідно переліку, який було вказано в оголошенні. Далі конкурсний комітет буде вивчати подані документи,  це потребуватиме певного часу.

За  результатами розгляду поданого пакету документів на голосування було винесено питання щодо допуску претендентів до конкурсу. У підсумку конкурсний комітет одноголосно ухвалив рішення щодо допуску претендентів.

- На наступному нашому засідання претенденти матимуть змогу презентувати свій продукт, а члени  конкурсного комітету – поставити питання, що цікавлять, - повідомив Дмитро Попов.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/151020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: