Мапа порталу

"Козацька гармата", куліш та видовищні виступи вихованців козацької школи "Спас", - День українського козацтва в Миколаєві

У День українського козацтва, що відзначається 14 жовтня разом зі святом захисника України та Покрови Божої Матері, миколаївські громадські та спортивні організації традиційно привітали містян видовищним дійством на Алеї Козацької слави в парку Перемоги. Через карантин глядачів цьогоріч не запрошували, відеопривітання розмістять у соцмережах, однак сподіваються, що незабаром матимуть змогу продемонструвати свої вміння на широкий загал. 

Сьогодні ж нечисленних гостей, серед яких був і міський голова Олександр Сєнкевич, зустрічала гуркотом “козацька гармата”, чекав смачний куліш та духмяний чай.     

  • Ми займаємось вихованням молоді у дусі козацьких традицій, - розповів представник Ради Козацьких отаманів Миколаївської області Альберт Панченко. - У цьому нас добре підтримує мер Миколаєва. Хочу поділитися цікавою новиною: плануємо створити в парку Перемоги “Козацький стан”, що стане чудовою локацією для відпочинку містян, проведення масових заходів, відтворення старовинних українських обрядів тощо.   

Олександр Сєнкевич приєднався до привітань Ради козацьких отаманів Миколаївської області, Миколаївської козацької школи “Спас”, Південної регіональної Академії козацтва. 

  • Добре, що в Миколаєві розвивають славні традиції волелюбних січовиків та бережуть пам’ять про героїчні сторінки боротьби за незалежність України, - вважає мер. - Це основа патріотичного виховання молоді. Щиро вітаю всіх зі славетним святом і бажаю міцного, козацького здоров’я!

За традицією миколаївці висадили на Алеї Козацької слави саджанці дуба та калини.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/14102020_2)

 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: