Мапа порталу

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич привітав колектив міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького зі 120-ю річницею заснування закладу

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич привітав колектив міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького зі 120-ю річницею заснування закладу та Всеукраїнським днем бібліотек. Разом з начальником управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрієм Любаровим міський голова передав закладу та бібліотекам-філіям примірники першої в Миколаєві поп-ап книги (книги-розкладайки), присвяченої історії Миколаєва.

"Гуманітарне серце громади Миколаєва" - так називає бібліотеку її творчий та відданий своїй справі колектив. Тут впроваджують нові форми роботи з читачами, проводять креативні заходи та події, залучають відвідувачів різного віку. Так, до 120-ї річниці оновлено сайт бібліотеки, і віднині містяни можуть не лише ознайомитися з діяльністю закладу, а й скористатися широким спектром послуг. Наприклад, зареєструватися в особистому кабінеті та замовляти книги дистанційно. 

А ще створено бібліотечно-інформаційну службу «Центр обслуговування громадян», що пропонує онлайн сервіси, за допомогою яких можна легко та швидко скористатись послугами органів влади, установ, організацій, підприємств України та Миколаївської області. Електронні послуги систематизовано у розділи й постійно оновлюються. 

Завдяки участі колективу бібліотеки в міській програмі Громадський бюджет цьогоріч оновлено кінолекційний зал. Тут не лише ремонт та нові меблі, а й сучасне технічне, звукове, музичне устаткування. В подальших планах - створення Центру сучасного читання "МАРКО". Цей проєкт став переможцем Громадського бюджету на 2021 рік.

Як підкреслив Юрій Любаров, у Миколаєві активно триває процес розвитку бібліотек як соціокультурних центрів.

- Сподіваюся, найближчим часом це буде зафіксовано на законодавчому рівні. Наші біліотеки поступово перетворюються з установ, де просто видають книги, в осередки дозвілля, навчання та спілкування. Таким чином завданням міської влади буде допомогти в технічному оснащенні майбутніх центрів - комп'ютерною технікою, меблями та ін. Ми і зараз цим активно займаємось. У місті 36 "бібліотечних точок". Наразі триває процес поповнення книжкових фондів. Окремо функціонує програма "Миколаївська книга", на яку подано майже 60 конкурсних пропозицій, - розповів посадовець.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/9_2020/29092020)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: