Мапа порталу

Підписано документи щодо передачі спорткомплексу «Зоря» ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект» до комунальної власності міста Миколаєва

26 березня підписано документи щодо передачі спорткомплексу «Зоря» ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект» до комунальної власності міста Миколаєва.

Підписи поставили голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, директор ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" Денис Гордієнко.

- Ми врешті завершили цей тривалий процес, - каже мер Миколаєва. - І, хоча попереду ще чимало турбот, хочу подякувати голові облдержадміністрації та керівникові підприємства за те, що сьогодні виконується така робота. Це соціально необхідна державницька позиція, завдяки якій наші діти зможуть займатися спортом, розвиватися, показувати високі результати та захищати спортивну честь України. Нині ми можемо оформлювати всі юридичні документи, аби привести споруду до ладу. На жаль, склалася така ситуація, що завод не може вкладати кошти в реконструкцію об’єкту. Та добре, що є чітка позиція: не тримаємо, аж доки воно не розвалиться, а віддаємо місту, містянам, робітникам свого заводу, аби зберегти комплекс, зробити його кращим. Ми всі чекали цього моменту. Врешті карантин закінчиться, й ми зможемо відновити роботу спортивного комплексу «Зоря».

Директор ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" Денис Гордієнко подякував керівникам області та міста за активну підтримку в даному питанні, конструктив та командну роботу.

- Зі свого боку та від нашого підприємства завжди будемо підтримувати ініціативи громад області та міста Миколаєва, - запевнив керівник.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/3_2020/26032020_5)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: