Мапа порталу

Україна стала почесним гостем щорічного фестивалю Старого міста Калеічі в Анталії

З 10 до 13 жовтня в Анталії (Туреччина) відбувся традиційний фестиваль Старого міста Калеічі, який вчетверте об’єднує представників міст із різних куточків світу.

Україна стала почесним гостем цьогорічного фестивалю. Нашу державу представляли делегації 7 міст, у тому числі, Миколаєва. До складу делегації увійшли директор департаменту міського голови Юлія Литвинова, директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко, радник міського голови Андрій Волков, депутат міської ради Наталія Горбенко.

За словами міського голови Анталії Уміта Уйсала, це чудова можливість для обох сторін обмінятися досвідом, познайомитися з найкращими муніципальними практиками, збудувати культурний міст між двома державами.

Відкрила фестиваль святкова хода всіх учасників, а це –24 країни світу. Протягом кількох днів у центрі Анталії можна було побачити яскраві виступи творчих колективів, вуличні вистави, послухати музику, відвідати всілякі культурні та мистецькі заходи, що стосуються культурної спадщини старих містечок.

З українською культурою гостей знайомили танцювальні та вокальні колективи, які незмінно викликали захоплення глядачів.  

У рамках фестивалю 11 жовтня відбувся форум старих міст, під час якого учасники презентували туристичний потенціал міст з історією. На відкритті форуму було продемонстровано промо-ролик, до якого увійшли відеокадри, зняті у Миколаєві, що показали самобутню красу нашого міста.   

Делегація Миколаєва представила туристичні принади Миколаєва, зокрема, археологічну пам’ятку «Дикий сад», традиційне свято на воді «River fest», що в Миколаєві проводиться вже третій рік поспіль.

Учасники форуму підписали декларацію про партнерство. Це важливий крок для створення єдиної платформи міст і реалізації спільних проєктів зі збереження культурної та історичної спадщини як туристично привабливих атракцій.

Під час перебування в Туреччині представники миколаївської делегації провели переговори з консул-керівником консульства України в Анталії В'ячеславом Хоменком щодо налагодження партнерських відносин між містами. На даний час містом-побратимом Миколаєва є район Нілюфер (Бурса, Туреччина). З метою подальшого розширення партнерських зв’язків, розвитку туристичної галузі Миколаєва міська влада ініціює співпрацю з найбільшим торговельним та діловим центром Середземноморського узбережжя - сучасним містом Анталією.

Консул-керівник консульства України в Анталії В'ячеслав Хоменко висловив зацікавленість та готовність до подальшої тісної співпраці. За результатом перемовин департаментом міського голови Миколаївської міської ради підготований офіційний лист про співробітництво.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/10_2019/16102019_2)

 

 Фото Укрінформ

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/10_2019/16102019_5)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: