Мапа порталу

Вихованцям дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей Миколаєва влаштували свято в зоопарку

15 травня, в Міжнародний день сім’ї, для вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей міста Миколаєва підготували захоплюючий сюрприз. Біля 100 дітлахів стали гостями Миколаївського зоопарку та чудово провели час разом зі своїми батьками.

Захід організовано службою у справах дітей Миколаївської міської ради, за підтримки депутатського корпусу, благодійного фонду «Світанок мрій» та спонсорів (компанії PepsiCo Ukraine, ТОВ «Альпі-Україна»).

Начальник служби Юлія Кравченко розповіла, що у нашому місті рішенням виконкому створено 11 дитячих будинків сімейного типу та 12 прийомних сімей.

Захисту прав та інтересів дітей – пріоритет для міської влади. Так, у 2018 році вперше прийнято комплексну програму «Діти Миколаєва», що передбачає допомогу сім’ям з дітьми, дітям-сиротам, розвиток сімейних форм виховання.

Ще один крок до створення комфортного та безпечного середовища для життя і розвитку дітей – приєднання Миколаєва до ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Триває підготовка до підписання меморандуму.

-         Сьогодні ми маємо можливість привітати та подякувати миколаївцям, які взяли на себе велику відповідальність за долю та майбутнє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – сказала Юлія Кравченко. – Від імені міського голови Олександра Сєнкевича вітаю всіх зі святом та зичу всього найкращого та доброго родинам, які будують нашу державу.

До привітань приєдналася депутат міської ради Олена Кісельова.

-         Родина – це те, що дає нам сили жити, саме з нею ми ділимося як гіркими, так і солодкими моментами свого життя. Хочу відзначити, що у Миколаєві цьому напрямку приділяють все більше уваги: майже сто дітей, які раніше перебували в інтернатних закладах, на даний час охоплені сімейними формами виховання. Це свідчить про успішну реалізацію програми деінституціоналізації, коли діти зі звичних закладів переходять до сімейного виховання. Для цього створюються всі умови. Наприклад, за кошти державного бюджету місто придбало будинки сімейного типу, а цього року їх облаштовують всім необхідним. Радує й те, що у грудні минулого року депутати міської ради проголосували за програму, основна мета якої – підтримка родини, - підкреслила Олена Кісельова. – Особисто для мене пріоритетом є саме допомога нашим сім’ям з дітьми, хоча це й не зовсім популярна точка зору.        

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготував для дітей цікавий сюрприз. Усі гуртом із захопленням створювали «сонечко» з промінчиками добрих побажань.

Прогулянка зоопарком та знайомство з місцевими мешканцями подарували неймовірний заряд енергії та позитивних емоцій.

Свято вийшло яскравим та сповненим нових вражень. А завдяки участі спонсорів, ще й смачним!

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/5_2019/15052019_5)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: