Мапа порталу

Робота в галузі озеленення

Реєстр актів обстеження зелених насаджень на території м.Миколаєва за 2017 рік

 


ОНОВЛЕНО 23.10.2017

 

Найважливіша складова іміджу будь-якого міста - це не тільки його санітарний стан і озеленення, але й індикатор сприятливої для життєдіяльності людини навколишнього середовища. За останні роки в місті Миколаєві широко розрослася інфраструктура, що привело до погіршення стану екологічного тла, тому на сьогоднішній день перед департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради головне завдання полягає в тім, щоб зберегти й збільшити кількість зелених насаджень у місті.

З метою максимального збереження зелених насаджень на території міста Миколаєва у 2013 році Миколаївська міська рада прийняла рішення «Про затвердження переліку об’єктів зеленого господарства, віднесених до територій рекреаційного призначення в м Миколаєві» в кількості 215 об’єктів, в яке за пропозиціями депутатів Миколаївської міської ради вносяться зміни та доповнення. Незважаючи на значні труднощі, пов’язані із кліматичними умовами, та дефіцитом бюджету, зелена зона міста Миколаєва щорічно розширюється. В межах міста налічується 17 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 1184 га (4,5% міської території):

З метою забезпечення безпечного руху транспорту на підставі приписів відділу державної автомобільної інспекції Миколаївського міського управління УМВС в Миколаївській області постійно проводиться обрізка зелених насаджень вздовж магістральних вулиць міста. Роботи виконуються за участю представників вказаного відділу підрядною організацією ТОВ «Миколаївзеленгосп» на замовлення департаменту житлово–комунального господарства Миколаївської міської ради.

Постійно проводиться обрізка та знесення аварійних і сухостійних дерев за зверненнями мешканців та заявками, що надходять до служби оперативного реагування з питань ЖКГ міськвиконкому «1588».

 


ОНОВЛЕНО 17.03.2016

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: