Мапа порталу

Поводження з відходами

В нашому місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради та її структурних підрозділів.

На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 14.12.2012 №1379 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 21.04.06 №771 «Про житлово-комунальні послуги, які виборюються на конкурсних засадах, та впровадження відбору суб’єктів господарювання по їх виконанню» департаментом житлово-комунального господарства, як організатором конкурсу було проведено конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Конкурс проводився по 4 лотам, а саме по 4 районам міста – Центральному, Заводському, Інгульському, Корабельному. За результатами конкурсу було визначено виконавцями послуг з вивезення твердих побутових відходів терміном на п’ять років наступні підприємства:

ТОВ «Валан» на території Центрального району КП «Миколаївкомунтранс» на території Заводського та Інгульського районів КП «Обрій-ДКП» на території Корабельного району.

Усі тверді побутові відходи, які утворюються в місті, захоронюються на міському полігоні твердих побутових відходів. На виконання ст.6 «Кіотського Протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату» 01.10.12 підписано договір про співробітництво по дегазації полігону ТПВ в м. Миколаєві між КП «Миколаївкомунтранс» та ТОВ «ЛНК» (м. Київ). Метою договору є будівництво комплексної інженерної споруди на полігоні ТПВ для дегазації полігону та виробництва електроенергії, що дозволить підвищити рівень безпеки полігону ТПВ та обмежити його вплив на зміну клімату. У 2015 році КП «Миколаївкомунтранс» разом з ТОВ «ЛНК» завершив монтаж заводу по відбору біогазу з подальшою переробкою його в електричну енергію (зелений тариф) на сьогоднішній день завод працює.

З початку 2021 року на полігон прийнято 257801 мвідходів.


ОНОВЛЕНО 07.04.2021

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: