Мапа порталу

Поводження з відходами

В нашому місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради та її структурних підрозділів.
На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 14.12.2012 №1379 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 21.04.06 №771 «Про житлово-комунальні послуги, які виборюються на конкурсних засадах, та впровадження відбору суб’єктів господарювання по їх виконанню» департаментом житлово-комунального господарства, як організатором конкурсу було проведено конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
Конкурс проводився по 4 лотам, а саме по 4 районам міста – Центральному, Заводському, Інгульському, Корабельному. За результатами конкурсу було визначено виконавцями послуг з вивезення твердих побутових відходів терміном на п’ять років наступні підприємства:
- ТОВ «Валан» на території Центрального району;
- КП «Миколаївкомунтранс» на території Заводського та Інгульського районів;
- КП «Обрій-ДКП» на території Корабельного району.
Усі тверді побутові відходи, які утворюються в місті, захоронюються на міському полігоні твердих побутових відходів. На виконання ст.6 «Кіотського Протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату» 01.10.12 підписано договір про співробітництво по дегазації полігону ТПВ в м. Миколаєві між КП «Миколаївкомунтранс» та ТОВ «ЛНК» (м.Київ). Метою договору є будівництво комплексної інженерної споруди на полігоні ТПВ для дегазації полігону та виробництва електроенергії, що дозволить підвищити рівень безпеки полігону ТПВ та обмежити його вплив на зміну клімату. У 2015 році КП «Миколаївкомунтранс» разом з ТОВ «ЛНК» завершив монтаж заводу по відбору біогазу з подальшою переробкою його в електричну енергію (зелений тариф). На теперешній час завод працює.
В м.Миколаєві за рахунок коштів міського бюджету було реалізовано проект «Реконструкція адміністративної будівлі на полігоні побутових відходів з улаштуванням вагової». У зв’язку з проведенням конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, враховуючи розроблені та затверджені норми утворення твердих побутових відходів, а також те, що на полігоні побутових відходів наявний ваговий комплекс виникла необхідність перегляду діючих тарифів відповідно до вимог п.27 Постанови КМУ від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» на послуги вивезення та захоронення твердих побутових відходів для споживачів м.Миколаєва з м3 на кг. Зважаючи на вищевикладене департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради проводиться робота та організовано процес по переведенню приймання сміття на полігон побутових відходів в кг, а не в м3.
З початку року на полігон прийнято 244264,5 м3 відходів.

 


ОНОВЛЕНО 10.04.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: