Мапа порталу

Об’єкти природно-заповідного фонду

В межах міста налічується 18 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 1184 га (4,5% міської території):

- Миколаївський зоологічний парк;
- Парки пам’ятки садово-паркового мистецтва: «Парк Перемоги», «Парк «Народний сад», «Сквер ім.68 Десантників», «Аркасівський сквер», «Бульвар «Флотський», «Парк «Ліски», «Сквер Юних героїв», «Парк «Юність»;
- Ботанічна пам’ятка природи «Сквер Пам’ять»;
- Заповідне урочище «Дубки»;
- Лісовий заказник «Балабанівка»;
- Гідрологічний заказник «Жовтневе водосховище»;
- Гідрологічна пам’ятка природи «Турецький фонтан»;
- 4 ботанічні пам’ятки природи «Дуб черешчатий».
Фахівцями управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради постійно проводяться рейди щодо обстеження санітарного стану та дотримання режиму об’єктів природно-заповідного фонду міста.
Відповідно до розпорядження міського голови від 16.03.2017 №59-р у місті Миколаєві у рамках міської акції «Весняна толока» 25.03.17 було проведено захід по санітарному очищенню міста.
В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, державних установ, співробітники Миколаївських комунальних підприємств студенти, школярі, працівники приватних підприємств, мешканці міста.
Також, активну участь у суботнику взяли члени громадських і молодіжних організацій. Так, на території «Яхт - клубу» прибирали сміття та опале листя представники Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго». Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради сумісно з працівниками Миколаївської міської ради прибирав сміття, гилки та опале листя на території скверу "Каскадний".
Працівники  адміністрації Центрального району прибирали зелену зону та проїзну частину вул. М. Морська від вул. Чкалова до пр. Центральний.
Заводська адміністрація провела роботу по очищенню від сміття та опалого листя територію біля заводу "Тесмі".
Працівники адміністрації Інгульського району наводила порядок у сквері, розташованому по вул. Генерала Свиридова між вул. 12 Поздовжня та 9 Поздовжня.
Корабельна адміністрація прибирала територію скверу, розташованому по біля адміністрації району.
Всього в місті до роботи в акції було залучено більше 18,5 тис. осіб, 107 одиниць техніки, вивезено на міське сміттєзвалище та звалище опалого листя близько 1636 м3листя, гілок та сміття.
Комунальне підприємство “Миколаївкомунтранс” в день проведення заходу приймало сміття на міському полігоні ТПВ безоплатно. Також, в глиняному кар’єрі, розташованому біля міського цвинтаря, поблизу с.Мішково-Погорілове проводився прийом опалого листя.

 


ОНОВЛЕНО 10.04.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: