Мапа порталу

Біографічна довідка Миколаївського міського голови
Сєнкевича Олександра Федоровича

image

Сєнкевич Олександр Федорович народився 4 лютого 1982 року в м. Миколаєві.

Має дві вищі освіти. У 2004 році закінчив Миколаївський державний університет імені Петра Могили, а у 2007 році - Навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». У 2020 році здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Свою трудову діяльність розпочав у грудні 2002 року, коли став викладачем у Миколаївській філії приватного підприємства «Комп'ютерна академія «ШАГ».

З червня 2005 р. до листопада 2015 р. працював у ТОВ «Квадролоджик». Спочатку обіймав посаду інженера-програміста. З вересня 2005 року по грудень 2006 року був директором з кадрів та побуту. У грудні 2006 р. очолив ТОВ «Квадролоджик». На посаді директора цього підприємства пропрацював до листопада 2015 року.

У 2014 році, щоб брати активну участь у житті Миколаєва, заснував громадську організацію «Голос громади».

24 листопада 2015 р. Олександр Сєнкевич був  обраний на посаду Миколаївського міського голови, він став наймолодшим мером обласного центру в Україні.  22 листопада 2020 р. вдруге обраний на посаду  Миколаївського міського голови.

Сєнкевич Олександр Федорович своїм основним завданням визначив перетворення Миколаєва у по-справжньому комфортне місто, де для кожного мешканця створено умови для реалізації своїх можливостей. Він вважає, що необхідно заявити про амбіції конкурентного міста як вагомого гравця на ринку інвестицій. Щоб реалізувати ці завдання спрямовує діяльність, зокрема, на впровадження інфраструктурних проєктів, налагодження системи якісних і доступних послуг для мешканців міста, залучення інвесторів. Один з головних принципів його роботи - відкрите і раціональне використання бюджету Миколаєва.

Олександр Сєнкевич знає, яким повинен бути Миколаїв майбутнього. І у нього є чітке бачення, як цього досягти.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в людях цінує порядність, чесність, працьовитість.

Найважливіше в житті - сім'я!

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: