Мапа порталу

Місто допоможе відремонтувати будинок по вул. Ольжича, 5-б, де на вихідних сталася пожежа

Міська влада допоможе миколаївцям, які проживають в будинку по вул. Ольжича, 5-б, де недавно сталася пожежа, і відремонтує пошкоджену будівлю. Про це сьогодні, 19 лютого, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів перший віце-мер Володимир Криленко.

Як зазначив Володимир Криленко, відновлювальні роботи вже розпочалися, планується, що вони будуть оперативно завершені.

- Вчора відбулося засідання робочої групи, під час якого обговорили питання, що стосуються ремонту будинку по вул. Ольжича. Вже зараз там здійснюються відновлювальні роботи. Було закуплено  новий кабель, а старий кабель розпочали демонтувати, - сказав Володимир Криленко. - Гроші на ремонт під'їзду виділив департамент ЖКГ. Ця проблема найближчим часом повинна бути вирішена.

За словами першого заступник міського голови, буде проведено аналіз надзвичайної події, щоб визначити причини загоряння. Фахівці розглянуть всі версії і дадуть оцінку діям співробітників житлово-експлуатаційного підприємства, які обслуговують будинок, обленерго.

- Є припущення, що винні самі мешканці цього будинку, які могли використовувати підсилювач запобіжника. Але цього робити не можна. Я дав доручення директору департаменту ЖКГ знайти сертифіковану організацію, яка б підготувала висновок щодо причин пожежі, - зазначив перший заступник міського голови.

Нагадаємо, що минулими вихідними в одному з під'їздів будинку по вул. Ольжича, 5-б сталася пожежа. В результаті вигоріла щитова і електрична проводка, 36 сімей залишилися без електрики.

За дорученням першого заступника міського голови Володимира Криленка було створено робочу групу, яка зайнялася питаннями ліквідації цієї надзвичайної події. Відучора вона приступила до роботи.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/2_2019/190219)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: