Мапа порталу

Корисні факти, яскраві картинки та видатні особистості Миколаєва: в мерії презентували міні-енциклопедію для дітей та дорослих

У середу, 19 грудня, в міській раді відбувся брифінг з нагоди видання книги «Мій Миколаїв: міні-енциклопедія для дітей та дорослих». У заході взяли участь начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров та колектив авторів.

В цікавій та доступній формі в книзі на 48 сторінок розповідається про історію та сьогодення Миколаєва. Під обкладинкою зі знайомим силуетом - корисні факти, яскраві картинки, видатні особистості, якими пишається наш край, захоплююча подорож старовинними вулицями і сучасними знаковими місцями рідного міста. Книгу адресовано дітям молодшого та середнього шкільного віку. Але вона також буде цікава і дорослим, усім, хто любить рідне місто, та гостям Миколаєва.

Юрій Любаров зазначив, що книгу видано за кошти міського бюджету  згідно з міською комплексною програмою «Культура» на 2016-2018 роки.  

- Наприкінці 2018 року, з нагоди Нового року та Різдва, книжку отримають у подарунок всі 5100 першокласників Миколаєва. З’явиться вона також на полицях міських бібліотек, - розповів керівник управління культури.

Видання є результатом кропіткої  роботи великого творчого колективу. Автори текстів  – Лада Дєдкова та Л. Субота. Новий сучасний візуальний концепт запропонувала і втілила в життя художник Єкатерина Вішнякова.

У книзі представлені фотоматеріали з офіційного сайту міської ради, управління культури, інтернет-енциклопедії Вікіпедія. Також використані світлини, зроблені  відомими миколаївськими фотографами, серед яких: Олександр Сайковський, John Moffit, Максим Мамлюк, Олександр Кремко.

Над виданням працювали педагоги та методисти Лариса Майборода, Олена Слободянюк, Світлана Кучерук, Ольга Смекаліна, Тетяна Яблонська, Ілона Невська, Тетяна Тверда, Олена Некипелова, Тетяна Михайловська, Олена Бойко. Керівником проекту виступив Юрій Любаров.

- З цією цікавою та яскравою книжкою ваша дитина може провести не одну годину. Видання допоможе краще познайомитись з історією рідного краю. Ми опрацювали величезний обсяг інформації та спробували викласти його у максимально простій формі. Сподіваємося, що книга буде у пригоді як дітям, так і дорослим, - розповідає одна з авторів енциклопедії.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/december2018/20122018_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: