До Дня українського добровольця: у Миколаєві захисників відзначили нагородами
У п'ятницю, 13 березня, напередодні Дня українського добровольця, у Миколаєві привітали тих, хто за власним бажанням і покликом серця став на захист Батьківщини.
Воїни доброї волі у критично важливі моменти полишили цивільне життя та добровільно вступили до лав ЗСУ та ТрО, щоб боронити свободу та територіальну цілісність України. У Миколаєві на початку повномасштабного вторгнення росії містяни об'єдналися та не дали ворогу захопити місто і просунутися далі.
Аби відзначити мужність та самовідданість, незламність духу, виявлені під час активних бойових дій під час захисту нашого міста, мером Олександром Сєнкевичем була започаткована почесна відзнака «За оборону Миколаєва».
На урочистому врученні нагород воїнів-добровольців привітав міський голова Олександр Сєнкевич:
«Сьогодні в Україні ми відзначаємо День добровольця. Це люди з великим серцем і великою хоробрістю, які, починаючи з 2014 року, самоорганізувались, не чекаючи виклику ТЦК чи повістки, і пішли служити. Спочатку до добровольчих формувань, а потім - до лав Збройних Сил України. Кожному і кожній я хочу подякувати. Ви є прикладом того, що таке бути справжнім громадянином України. Багато з добровольців навіть не є українцями, але приїхали сюди захищати нас. Тому це не просто про державу і кордони, це про людей, яких не дозволили вбити ці Герої. Кожному і кожній, хто живий і хто зараз знаходиться в полоні, бажаю міцного здоров'я. Чекаємо на вас. Згадуємо всіх, кого вбила росія і хто сьогодні вже лежить в українській землі».
В цей день нагороди вручили 17 захисникам, дві з яких - посмертно.