Мапа порталу

Шановні батьки (опікуни), які виховують дітей з інвалідністю!

Центром соціологічних досліджень ЧНУ ім.П.Могили на замовлення ГО «Миколаївський обласний рух підтримки осіб з інвалідністю «Сильні разом» та за підтримки Миколаївської міської ради з метою виявлення реальних потреб і побажань сімей, які виховують дітей з особливими потребами, а також для вдосконалення роботи служб соціального захисту, закладів охорони здоров’я, культури та освіти, реабілітаційних установ та інших служб щодо надання різного виду послуг розпочинається соціологічне опитування родин, які виховують дітей з інвалідністю.

Запрошуємо прийняти участь в соціологічному опитуванні. Заповніть АНКЕТУ та надішліть її на електронну адресу ГО «Сильні разом» (з поміткою - СОЦОПРОС) для узагальнення та аналізу. Електронна адреса - AleksMNS@ukr.net.

Анкету в електронному вигляді можна знайти на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада» та на сайті департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Анкетування проводитиметься з січня по березень 2018 року.

Ваші пропозиції, важливі та цікаві думки будуть досліджені, ретельно проаналізовані та стануть основою для розробки нових механізмів підтримки сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: