Мапа порталу

Тренд розвитку. Олександр Сєнкевич розповів раднику Представництва ЄС про зміни в місті

Сьогодні, 30 листопада, міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з радником з політичних питань відділу політики Представництва ЄС в Україні Мортеном Ларсеном Нонбое.

Гостя цікавили суспільно-політична ситуація в місті, й ті, зміни, які відбулися в Миколаєві за рік.

- Все змінюється, але процес йде дуже повільно. Те, що знищувалося 30 років, неможливо відродити за короткий проміжок часу роботи. Багато проектів знаходяться у початковому стані й у наступні рік-два ми їх реалізуємо, - розповів Олександр Сєнкевич. - По-перше, я зіткнувся з величезним опором. По-друге, низький рівень зарплат і відсутність можливості залучити фахівців. Люди, з якими я б хотів працювати, не хочуть йти у систему, тому що зарплата, яку ми пропонуємо, дуже низька.

Олександр Сєнкевич відзначив, що в 2016 році розроблено проект відкритого бюджету Миколаєва, його можна подивитися на сайті http://www.openbudget.in.ua. Зараз ведуться роботи з впровадження системи електронного квитка на громадський транспорт. На початку 2017-го приступлять до створення електронного містобудівного геокадастра. Проводиться паспортизація доріг, що не робилося ніколи, щоб залучити іноземних інвесторів до реконструкції міських доріг.

- Головне, ми запустили проект спільно з Європейським інвестиційним банком, проект, який 5 років лежав - почали реконструювати систему очисних споруд. Її побудували в 1973 році й вона прийшла в непридатність. Нечистоти все менше очищаються, і ці стоки йдуть в нашу річку. Відбувся на європейському майданчику перший тендер, його виграла австрійська компанія, - повідомив мер.

 

IMAGE FOLDER ("/files/News/614")

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: