Мапа порталу

Миколаївська система «Безпечне місто» допомогла затримати двох небезпечних злочинців

У Миколаєві за допомогою записів із камер відеоспостереження системи «Безпечне місто» правоохоронці викрили та затримали двох братів з Одеси, які підозрюються у серії жорстоких розбійних нападів на місцеві родини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Зловмисники діяли у 2017 та 2020 роках. Під час першого нападу вони, погрожуючи та застосовуючи силу, заволоділи грошима і ювелірними виробами на понад 1,5 млн гривень. У другому випадку нападники відкрили вогонь, тяжко поранили жінку та, тікаючи, забрали гроші.

Поліцейські встановили, що брати ретельно готували злочини: вивчали місцевість, використовували маскування та спеціальне спорядження. Після тривалого розслідування, проведення численних експертиз і оперативних заходів їх затримали в Одесі та на Закарпатті.

Фігурантам оголошено підозру за особливо тяжкі злочини. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Братам загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

 

IMAGE FOLDER (/files/2026/March2026/24032026_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: