У міському молодіжному просторі відбувся захід «Арттерапія як інструмент розвитку емоційної стійкості молоді»
У четвер, 20 листопада, в Миколаївському міському молодіжному просторі відбувся захід «Арттерапія як інструмент розвитку емоційної стійкості молоді». Про це повідомили в управлінні молодіжної політики.
Однією з ключових практик під час заходу стала арттерапевтична вправа, де кожен мав створити три кола - символи трьох емоційних станів: загроза, комфорт, ейфорія.
У кожному колі учасники зображали те, що особисто в них викликає ці відчуття. Вправа допомогла молоді краще зрозуміти власні реакції, відчути внутрішній баланс і знайти способи підтримувати себе в різних життєвих ситуаціях.
Учасники події зазначали, що отримали справжнє задоволення - як від творчого процесу, так і від взаємодій у групі.
Проєкт «Арттерапія як інструмент розвитку емоційної стійкості молоді Миколаєва» реалізується ГО «Ектів дженерейшн» та та ГО «Потрібні тут» у межах титулу МГО «Львів – Молодіжна столиця Європи» за підтримки UNICEF та фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.