У Миколаєві комунальники приводять до ладу дорожню інфраструктуру
У Миколаєві комунальні служби продовжують працювати над відновленням дорожньої інфраструктури. У роботах задіяні фахівці КП “ЕЛУ автодоріг”. Особлива увага приділяється ключовим транспортним маршрутам. Також працівники підприємства займаються відновленням бордюрів.
Усе це робиться, аби забезпечити комфорт і безпеку для пішоходів та водіїв.
Так, наразі на вулиці Космонавтів, від площі Перемоги до повороту на пр. Богоявленський, виконується ямковий ремонт та фрезерування напливів. Роботи планується завершити найближчим часом. Окрім цього, на розі вулиць Вадима Благовісного та Соборної тривають роботи з відновлення пошкоджених бордюрів.
А до цього комунальники провели ямково-аварійний ремонт вул. Селікатної. Це важлива міська магістраль, вона сполучає Матвіївку з центром Миколаєва.
У зв’язку з тим, що ремонтні роботи ще тривають, просимо водіїв бути уважними і дотримуватись правил дорожнього руху.