Мапа порталу

Миколаїв прагне стати взірцевим містом повоєнної відбудови, - Олександр Сєнкевич

Минулого тижня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич мав два важливі відрядження. Зокрема, Олександр Сєнкевич з робочим візитом відвідав Данію, яка у скрутні часи стала для нас надійним другом.

Так, у Копенгагені він провів низку важливих зустрічей з представниками міської ради Копенгагена та Міністерства закордонних справ Данії. 

Серед головних напрямків роботи - залучення громадськості до розвитку міста, житлова політика, робота громадського транспорту та поводження з відходами, міжнародна співпраця, доброчесність та прозорість влади”, - зазначив міський голова

Також мер Миколаєва зустрівся з українською громадою в Данії, українськими та данськими волонтерськими організаціями, які допомагають нашій країні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Окрім цього, були переговори з представниками данського бізнесу, які в умовах тісної співпраці Миколаєва з Данією все більше цікавляться можливостями інвестування у відбудову нашого міста.

Розповів партнерам про прагнення Миколаєва стати взірцевим містом повоєнної відбудови й ті кроки, які ми вже здійснили спільно з Антикорупційної ініціативою ЄС - запровадження моніторингу міжнародної допомоги, публікація кошторисів у машиночитному форматі, оцінка доброчесності комунальних підприємств, геопортал обліку пошкоджень та відновлення міста”, - повідомив Олександр Сєнкевич.

Мер висловив подяку Антикорупційній ініціативі ЄС за організацію візиту та загалом за співпрацю щодо підвищення прозорості та підзвітності діяльності Миколаївської міської ради. Також Олександр Сєнкевич подякував міським головам міст України та Данії за обмін досвідом та співпрацю.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/September2023/260923)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: