Мапа порталу

У Нарбоні провели благодійний вечір на підтримку Миколаєва

Французьке місто Нарбона підтримує Миколаїв із перших днів повномасштабного російського вторгнення. У ньому активно діє асоціація “Нарбона - Україна”, яка надсилає допомогу жителям нашого міста.

Нещодавно Нарбону відвідала делегація Миколаївської міської ради. До неї увійшли перший заступник міського голови Віталій Луков, депутат міської ради та голова адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова, директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко та начальник відділу протоколу та міжнародного співробітництва Яна Сатановська.

Миколаївці відвідали комунальні підприємства Нарбони, ознайомились із роботою муніципалітету, а також взяли участь у благодійному вечорі на підтримку нашого міста, під час якого французька громада збирала кошти для закупівлі допомоги для Миколаєва.

Вже найближчими тижнями асоціація «Нарбона-Україна» планує надіслати Миколаєву автомобілі швидкої допомоги, транспорт для комунальних підприємств та медичне обладнання. Також французька громада планує прийняти на оздоровлення в Нарбоні 20 дітей-сиріт із Миколаєва.

Раніше Нарбона вже надсилала нашому місту спеціалізовану техніку, карети швидкої допомоги та медиче обладнання.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/May2023/25052023_6)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: