Мапа порталу

Виконком Миколаївської міськради розглянув проєкт рішення про розробку Стратегії розвитку міської громади

12 квітня виконком Миколаївської міської ради попередньо розглянув проєкт рішення про розробку Стратегії розвитку Миколаївської міської територіальної громади на період до 2027 року, - повідомила пресслужба міськради.

Рішення передбачає створення робочої групи з розробки проєкту Стратегії та плану заходів з її реалізації. Уповноваженим виконавчим органом пропонується визначити департамент економічного розвитку міської ради.

Виконком вирішив винести документ на розгляд Миколаївської міської ради. 

Як поінформували в департаменті економічного розвитку, експертну технічну підтримку при розробці Стратегії Миколаєву надаватиме агентство ПРООН. 

Миколаївська міська рада стала учасником проєкту міжнародної технічної допомоги під назвою «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля на сході України». Проєкт є компонентою Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру.

У рамках співпраці буде надана експертна технічна підтримка з розробки Стратегії розвитку Миколаївської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Детальну інформацію про роботу над Стратегією розміщуватимуть на офіційному сайті міськради за посиланням

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: