Мапа порталу

Підприємців запрошують взяти участь у Ярмарку закупівель та постачальників ООН

ООН в Україні у партнерстві з Міністерством закордонних справ та Київською торгово-промисловою палатою організовує Ярмарок закупівель та постачальників, спрямований на підтримку українського бізнесу та збільшення обсягів закупівель на місцевих ринках.

Дата та час проведення: 28 березня 2023 року, з 13:00 до 19:00

Місце проведення: Готель Intercontinental Kyiv, вул. Велика Житомирська, 2A а також онлайн через Zoom.

Захід має на меті підвищити обізнаність українського бізнесу щодо практики закупівель ООН та пропонує учасникам унікальний майданчик, де українські підприємці зможуть дізнатися більше про роботу агенцій ООН в Україні, а також про категорії товарів та послуг, які закуповуються через закупівельну платформу Організації Об'єднаних Націй.

Ярмарок має на меті залучити до участі близько 200 підприємців, а також урядовців, представників ООН та бізнес-спільнот. Окрім загальної презентації закупівель ООН, під час заходу відбудуться панельні дискусії з представниками агенцій ООН та бізнесів, які мають досвід роботи з міжнародними організаціями. Ці дискусії будуть зосереджені на кращих практиках, тендерних процедурах, минулому досвіді та законодавчих особливостях.

Запрошуємо українських підприємців взяти участь у заході.

Будь ласка, зареєструйтесь на захід за посиланням до 23 березня 23:59.

Мова заходу – українська та англійська.

Довідкова інформація:

У 2021 році обсяг закупівель Організації Об'єднаних Націй (ООН) у всьому світі склав 29,5 млрд. доларів США. З цієї суми українські бізнеси отримали контракти на 213 млн. доларів США, що становить 0,72% від загального обсягу.

Обсяги закупівель ООН у сфері гуманітарної допомоги та відновлення в Україні значно зросли і очікується подальший ріст у 2023 році. ООН в Україні сьогодні представлена 24 установами, багато з яких здійснюють значні закупівлі. У 2022 році місцеві постачальники продовольства, товарів і послуг отримали від ООН контракти на суму майже 300 млн. доларів США.

З питань участі у заході, будь ласка, звертайтеся до Марії Лемберг ([email protected]) та Ахмада Мохсені ([email protected])

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: