Мапа порталу

Учнів Миколаївщини забезпечили 470 планшетами та 500 шкільними наборами в рамках проєкту SOSДіти

Учням міста Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ передали 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування SOSДіти, наданих партнерською організацією SOS Kinderdorf. Частину з них вже роздали родинам з дітьми, які найбільше потребують підтримки під час війни.

Завдяки новим електронним пристроям школярі зможуть долучатися до онлайн-уроків. Крім того, до канцелярського набору увійшло все необхідне, що потрібне дитині в школі: шкільні зошити, упаковка офісного паперу, олівці, ручки, фломастери, акварельні та гуашеві фарби, блокноти, палітра з альбомом для малювання, а також пластилін, набори кольорового картону й паперу, ножиці, лінійки, чинка, гумка, клей тощо.

«Ці гаджети та шкільні набори стануть в нагоді малечі під час дистанційного навчання. Там є все необхідне, від зошитів і ручок з олівцями до наборів для малювання. Це все  допоможе дітям зручніше робити уроки. Та одночасно відволікатись вій війни і боротись з тривогою», - каже Анна Ганжул, менеджерка проєкту.

Нове обладнання та шкільне приладдя миколаївським школярам передали німецькі партнери SOS Kinderdorf Deutschland та благодійники з МБО БФ «СОС Дитячі містечка».

Планшети та шкільні набори отримують діти, які мають проблеми з доступом до освітнього процесу через відсутність необхідного технічного обладнання. Розподіл допомоги серед миколаївських родин з дітьми, які найбільше її потребують, здійснюється через Службу у справах дітей Миколаївської міської ради, Миколаївський міський центр соціальних служб та адміністрації районів. З організацією видачі допомоги в Баштанській і Галицинівській територіальних громадах допомагають відповідні місцеві адміністрації.

Проект #SOSДІТИ впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка України та Консорціумом партнерських організацій.

КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» є інформаційним партнером проекту у Миколаєві.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/January2023/26012023_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: