Мапа порталу

Захисні укриття у Миколаєві оснащують інтернет-зв’язком та відеоспостереженням

Захисні укриття у Миколаєві оснащують інтернет-зв’язком та відеоспостереженням. Спочатку до них під’єднали проводовий інтернет, наразі триває підключення мобільного — на випадок вимкнень електроенергії. Йдеться про 14 укриттів, виготовлених у нашому місті на одному з місцевих підприємств, повідомляють у сюжеті Суспільне Миколаїв.

Всі споруди підключені до системи «Безпечне місто». Це дозволяє оператором, які мають доступ, спостерігати за тим, що відбувається всередині у реальному часі.

Є зв’язок і з міським кол-центром 15-88. Сигнал про допомогу можна подати тривожною кнопкою.

Нагадаємо, у Миколаєві загалом встановлено 19 бетонних укриттів, з них 5 безкоштовно передали інші міста.

Оскільки бетонні конструкції встановлюють поблизу зупинок громадського транспорту, доглядають за ними працівники КП «Миколаївелектротранс».

«Перебуваючи в укритті на моніторі можна спостерігати за транспортом, що під’їжджає до зупинки, щоб не пропустити свій автобус чи тролейбус. Всі монітори захищені, антивандальні» - каже директор КП «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана.

Як повідомив кореспондентам начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя, бетонні укриття мають захистити жителів міста від уламків та касетних боєприпасів. В одному з них можуть перебувати одночасно до 20 осіб.

Загальна вага укриття — 71 т. Побудоване воно за модульним принципом, аби за потреби споруду можна було легко зібрати і розібрати. Коли зникне загроза ворожих обстрілів, елементи укриття використають для облаштування стаціонарних бомбосховищ.

 

IMAGE FOLDER (/files/2023/January2023/25012023_7)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: