Мапа порталу

Олександр Сєнкевич провів зустріч з начальником РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях Олександром Славським

Міський голова Олександр Сєнкевич разом з головою Миколаївської облдержадміністрації Віталієм Кімом провели робочу зустріч з начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях Олександром Славським.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці. Зокрема, налагодження роботи щодо подальшої ефективності використання держмайна та залучення інвестицій через приватизацію. Мова йшла також про ряд об'єктів у Миколаєві, які не використовуються та їх приватизацію на прозорих аукціонах.

Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що у місті є інвестиційно привабливі об'єкти, на базі яких можна було  реалізувати цікаві проєкти.

"З боку Миколаївської міської ради ми готові до співробітництва. У місті є території, де колись були великі підприємства. Зараз ці території незадіяні, фактично вони просто занедбані. Як варіант - залучити інвесторів та створити там, наприклад, інженерний кластер." - резюмував Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, 14 січня Миколаївську міську раду з дружнім візитом відвідали дипломати Посольства Королівства Норвегія - тимчасово повірена у справах Норвегії Александра Вацко та Радник з політичних питань Єнс Фалк.

 

IMAGE FOLDER (/files/2022/20012022_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: