Мапа порталу

Дмитро Лазарєв: місто планує впровадження нових електронних сервісів, щоб робити життя миколаївців зручнішим

На запрошення Директорату регіональної цифровізації Мінцифри заступник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв взяв участь у зустрічі Смарт Сіті клубу, яка відбулася у ZOOM.

До зустрічі долучилися  представники 38 міст України та Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації  України Михайло Федоров.

За словами Михайла Федорова, клуб створений для інформування відповідальних за цифровізацію у окремих містах осіб про головні події з перших вуст, можливості експертно долучитися до розробки політик та національних цифрових проєктів, а також пропозицій щодо усунення перепон до цифровізації, обміну досвідом та кращими практиками.

Заступник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв зазначив, що Миколаїв вже давно рухається у напрямку «розумного міста» і має багато напрацювань у цій сфері.

«Ми вже маємо багато напрацювань у напрямку «розумного» міста, адже робота з цього питання розпочалася набагато раніше. Нагадаю, в 2020 році Миколаївська міська рада затвердила комплексну цільову програму, яка передбачає впровадження системи відеоспостереження, Дата-центру, мережевої інфраструктури, диспетчеризації, створення нових сервісів для мешканців, розвиток е-документообігу та забезпечення інформаційної безпеки міста. Ми вже маємо успішний досвід - інформаційну систему "Реєстр територіальної громади міста Миколаєва" (до речі, ми були четверті в Україні), коллцентр, громадський бюджет, тощо», - зазначив Дмитро Лазарєв.

Віцемер наголосив на тому, что участь у  Смарт Сіті клубі дозволить Миколаєву обмінюватися ідеями з представниками інших міст, з державними органами та створити єдину дорожню карту цифрової трансформації і Миколаєва, і України.

«Це була лише перша онлайн-зустріч. Звичайно, Миколаїв і надалі планує обмінюватися досвідом з колегами з інших міст та комунікувати з державними органами задля впровадження нових електронних сервісів, щоб робити життя миколаївців більш зручним. Зараз ми маємо гарну команду однодумців. Я і підпорядкований мені департамент енергетики та інновацій наразі працюємо над поадресним реєстром та електронними петиціями, які плануємо впроваджувати найближчим часом», - підкреслив Дмитро Лазарєв.

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/4_2021/16042021)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: