Мапа порталу

Бюджет-2021: міська рада затвердила головний фінансовий документ Миколаєва на наступний рік

Сьогодні, 24 грудня, під час сесії міської ради депутати розглянули проєкт бюджету Миколаєва на наступний рік.

Основні показники головного фінансового документу озвучила директорка департаменту фінансів міської ради Віра Святелик. Вона повідомила, що загальний обсяг доходів бюджету Миколаєва на 2021 рік передбачається більше 4 млрд. 287,8 грн., видатків – понад 4 млрд. 385,4 грн.

- Сума видатків більша за доходи за рахунок двох запозичень. Від кредитної спілки Нефко на енергозберігаючі заходи та Європейського інвестиційного банку на придбання 50 автобусів - сказала Віра Святелик. – Податкові надходження складають 3 млрд. 367 млн.грн. Інші кошти – це кошти субвенцій: освітньої субвенції, субвенції на інклюзію, соціальні субвенції.

У свою чергу, голова бюджетної комісії Федір Панченко повідомив, що очолюваний ним орган міської ради вчора розглянув головний фінансовий документ  Миколаєва.

- Вчора на засіданні комісії вказаний проєкт рішення про бюджет Миколаївської міської територіальної громади на 2021 рік був розглянутий та погоджений для винесення на сесію. Також  комісією було рекомендовано вказаний проєкт рішення погодити, - зазначив Федір Панченко

 Після цього питання винесли на голосування. У підсумку міська рада більшістю голосів ухвалила бюджет Миколаєва на 2021 рік.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/12_2020/241220_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: