Мапа порталу

Літнім людям Миколаєва напередодні новорічних свят передали 700 кг продуктових наборів

Напередодні різдвяних та новорічних свят ініціатори марафону добра «Щедрий Миколай» передали 700 кг продуктових наборів для літніх людей міста Миколаєва, які потребують сторонньої уваги й підтримки.

«Сподіваємося, що цей невеличкий знак уваги стане в нагоді нужденним, особливо напередодні різдвяних та новорічних свят. Дякуємо компаніям Аміна та Pepsico України за надані соки, борошно та макаронні вибори для тих, кому потрібна така підтримка. Та за можливість разом робити добрі справи у рідному місті!», - зазначає Анна Ганжул, в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Продукти харчування вже передали на склад відділення міського територіального центру соціального обслуговування в Інгульському районі. На сьогоднішній день вже сформовано 80 наборів: соки, борошно, рис, крупа пшенична, макаронні вироби, цукор, сіль та соняшникова олія.

Частину пакунків вже передали пенсіонерам Інгульського та Центрального району. Іншу частину через територіальні центри соціального обслуговування Миколаєва доставлять підопічним, які найбільше їх потребують.

Марафон добра «Щедрий Миколай» буде продовжено в наступному 2021 році до закінчення новорічних та різдвяних свят.

Проект впроваджує КУ «Агенція розвитку Миколаєва» спільно із Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за підтримки компаній «Аміна» та Pepsico Україна.

Агенція розвитку Миколаєва

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/12_2020/24122020_3)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: