Мапа порталу

Вітаємо колектив МКП «Миколаївводоканал» з отриманням ЕкоОскару!

Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" отримало відзнаку "ЕКОтрансформація - 2020". У рамках проєкту, що ініційований Ecobusiness Group та Professional Association of Ecologists of Ukraine, в Україні вже втретє нагороджують компанії, які протягом року впроваджували найкращі технології задля зниження негативного впливу на довкілля, робили міста та населені пункти України більш чистими та безпечними.  

Визнання «ЕКОтрансформація - 2020» покликане сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження та процвітання.

Успішна реалізація проєкту у співпраці з Європейським інвестиційним банком дозволила МКП "Миколаївводоканал" виконати роботи з відбудови та модернізації будівлі решіток очисних споруд каналізації, прокласти нові колектори, замінивши комунікації, які повністю вичерпали свій ресурс, не допустити забруднення навколишнього середовища.

Директор підприємства Борис Дуденко зауважує:

- Ми працювали не заради нагород, а для добробуту міста, й це дуже приємно, що нашу роботу відзначили. Зараз питання екології стоять дуже гостро — річки міліють, а якість води прісних джерел погіршується. Сподіваємось, що комплексний підхід у роботі допоможе уникнути техногенних катастроф, гарантувати здоров’я місцевому населенню та збереження екосистеми регіону. Дякуємо Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству фінансів України. Окремо висловлюємо подяку Миколаївській міській раді та міському голові Олександру Сєнкевичу. Вітаю колектив підприємства, який якісно виконує свою роботу, що відзначено престижною нагородою».

Гасло «ECОtransformation-2020» — щоб жити якісно, слід самим стати частиною змін! МКП «Миколаївводоканал» уже робить успішні кроки, попереду ще дуже багато проєктів, реалізація яких принесе відчутні позитивні результати!

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/12_2020/14122020_2)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: