Мапа порталу

Простір для ягуарів: У Миколаївському зоопарку розпочалось будівництво комплексу літніх вольєрів для великих кішок

У Миколаївському зоопарку розпочалось будівництво літніх вольєрів комплексу «Острів звірів». У нове комфортне помешкання, яке мають завершити до ювілейного дня народження закладу в вересні 2021 року, планують поселити великих кішок.

Ділянка в самісінькому центрі зоопарку простоювала з 1978 року, відколи заклад переїхав на нове місце. Питання зрушило лише у 2017-му, коли з ініціативи директора Володимира Топчого коштом зоопарку було виготовлено проєктну документацію будівництва сучасного комплексу для великих кішок. З готовністю підтримав починання Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Загалом на спорудження другої черги «Острову звірів» з міського бюджету Миколаєва буде спрямовано біля 16 млн грн.

10 листопада з нагоди початку робіт на будмайданчику урочисто заклали символічну капсулу. Почесну місію виконали посадовець Юрій Любаров, заступник директора зоопарку Юрій Кириченко, завідувачка відділу хижих тварин Тетяна Бондаренко, директор підприємства-підрядника ТОВ «ІНЖ-Строй» Броніслав Цуркан.

Від імені Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, який зараз на лікарняному, присутніх привітав Юрій Любаров.

  • Це останній недобудований об’єкт на території зоопарку. Стоїть завдання — до вересня 2021 року, коли святкуватимемо 120-річний ювілей зоопарку, здати комплекс в експлуатацію. Таким чином розпочнемо новий етап розвитку та нове життя закладу, — каже начальник управління.

Завідувачку відділу хижих тварин Тетяну Бондаренко колектив зоопарку сьогодні називає іменинницею. Мабуть, вона найбільше тішиться, що її вихованці врешті отримають комфортний простір з умовами, що наближені до природних. Тетяна Григорівна доглядає тигрів та ягуарів понад 40 років.

  • Уже кілька поколінь тварин живуть у зимовому приміщенні без сонячного світла та свіжого повітря, тож для нас це справді знаменна подія. Комплекс «Острів звірів» займає центральне місце в зоопарку, і, безумовно, приваблює до себе увагу відвідувачів. Коли тут була захаращена територія, у відвідувачів створювалось не дуже хороше враження. Ми з надією дивимось у майбутнє та чекаємо відкриття нового об’єкту!

Цьогоріч згідно з договором будівельники виконають роботи з планування території, заливки фундаменту, облаштують виходи з будівлі, де наразі утримуються хижі кішки, виготовлять конструкції годівниць. Керівник підприємства зобов’язався здати об’єкт у повному обсязі до дня народження зоопарку. 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/11_2020/10112020_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: