Мапа порталу

- Дякую за те, що робити наше місто більш гарним та упорядкованим, - мер Олександр Сєнкевич на нагородженні переможців екопроєкту «Міські квіти: літо-2020»

Сьогодні, 20 жовтня, в Миколаєві нагородили переможців екопроєкту «Міські квіти: літо-2020». Подія відбулась на території зеленої зони біля заводу «Тесмі».

Відзначати авторів найбільш креативних квіткових композицій запропонувала адміністрація Заводського району 12 років тому. В рамках цього проєкту проходять ще 5 інших щорічних конкурсів «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Квітучий дитячий садок».

Переможців екопроєкту привітали мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.

Олександр Сєнкевич відзначив, що «Міські квіти» - чуда ініціатива, що сприяє розвитку Миколаєва. За ці роки її підтримали кілька сотень миколаївців.  

- Дякую за те, що робити наше місто більш гарним та упорядкованим! Продовжуйте подавати приклад іншим! – сказав Олександр Сєнкевич.

Віктор Дмитрук підкреслив, що миколаївці охоче беруть участь у проєкті, кожного року роблячи все більш креативні композиції.

- Цей проєкт буде продовжено, - запевнив Віктор Дмитрук.

Після цього Олександр Сєнкевич та Віктор Дмитрук вручили переможцям нагороди. 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/201020_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: