Мапа порталу

Комісія з питань ТЕБ і НС погодила виділення 2 млн.грн. на додаткові протиепідемічні заходи під час виборів

Сьогодні, 15 жовтня, під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання щодо виділення бюджетних коштів на виконання додаткових протиепідемічних  заходів під час організації та проведення виборів, що відбудуться 25 жовтня.

- У нас є завдання від Уряду – знайти гроші для виконання карантинних заходів на дільничних комісіях. Загальна сума, яка має бути витрачена на ці заходи, становить 2 млн.грн., - сказав перший віцемер Володимир Криленко. – Попередньо було погоджено рішення виділити ці гроші з нашого резервного фонду. Для того, щоб ми вийшли на рішення виконкому міської ради і нам ці кошти дозволили використати, необхідно, аби такий крок ініціювала комісія з питань ТЕБ і НС.

Заступник міського голови Юрій Андрієнко розповів, на що саме мають витратити ці кошти.

 – Основна увага буди приділена дню голосування. Це забезпечення засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, прибирання, додаткові кабінки для голосування на випадок, якщо прийдуть особи з підвищеною температурою та будуть наполягати на реалізації права на голосування. Також порядок передбачає забезпечення голосування на дому усіх охочих: інфікованих та осіб з підозрою на інфікування, які знаходяться на самоізоляції. Для цього на кожний такий випадок необхідно забезпечити 3 членів виборчої комісії комплектом засобів індивідуального захисту. Це буде відбуватися при наявності відповідної заяви  виборця та довідки з медичного закладу, - повідомив Юрій Андрієнко.

Обговоривши питання, комісія погодила виділення 2 млн.грн. на здійснення додаткових протиепідемічних заходів під час виборів.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/151020_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: