Мапа порталу

"Миколаїв - місто ініціативних та люблячих людей, які віддані своїй справі", - Олександр Сєнкевич на церемонії нагородження "Людини року"

У Миколаєві нагородили переможців щорічної міської програми "Людина року". Почесній відзнаці нині виповнюється двадцять один рік! 

За результатами експертного опитування, що проводить оргкомітет програми, в 11 номінаціях обрано містян, які своїми справами змінюють Миколаїв, щиро вболівають за його розвиток та дбають про інтереси громади. Володар звання “Людина року” визначається окремо - за найвагоміший внесок у життя міста в цілому.

Святкову церемонію розпочали хвилиною мовчання в пам’ять Героїв, які віддали життя в боротьбі за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України. Завдяки їх подвигу та самопожертві наші діти зростають під мирним небом. Від імені всіх учасників заходу поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам. 

Ведучі запропонували згадати людину, без якої програми “Людина року” могло й не бути - талановитого поета, багатогранну особистість, головного редактора газети “Вечірній Миколаїв”, багаторічного очільника оргкомітету програми Володимира Пучкова. На жаль, Володимир Юрійович пішов з життя, та його справи завжди слугуватимуть нам справжніми уроками добра та любові.  

Церемонія нагородження переможців програми “ЛЮДИНА РОКУ” 2019 тривала понад 2 години. Відзнаки за відданість своїй справі та місту Миколаєву отримали:

Номінація «КУЛЬТУРА»

«Городянином року» визнаний Мицик Сергій Васильович, директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Номінація «МИСТЕЦТВО»

«Городянином року» визнана Захарова Юлія Вікторівна, директор Палацу культури «Молодіжний».

Номінація «ТУРИЗМ»

«Городянином року» визнана Чичкалюк Тетяна Олександрівна, голова правління ГО «Асоціація лідерів туристичного бізнесу в Миколаївській області».

Номінація «НАУКА І ВИЩА ШКОЛА»

«Городянином року» визнаний Трушляков Євген Іванович, ректор НУК імені Адмірала Макарова.

Номінація «СЕРЕДНЯ ШКОЛА»

«Городянином року» визнана Цуркіна Тетяна Валентинівна, учитель фізики Першої української гімназії імені Миколи Аркаса.

Номінація «ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ»

«Городянином року» визнаний Гуменюк Сергій Миколайович, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Україна».

Номінація «ПРОМИСЛОВІСТЬ І ТРАНСПОРТ»

«Городянином року» визнаний Іванов Дмитро Степанович, генеральний директор ТОВ «Артіль-ЛТД».

Номінація «ПІДПРИЄМНИЦТВО»

 «Городянином року» визнана Бут Олена Миколаївна, директор ТОВ «Лакомка».

Номінація «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я»

«Городянином року» визнана Курляк Олена Анатоліївна, лікар-невропатолог вищої категорії комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 4».

Номінація «ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

«Городянином року» визнана Івашко Олена Миколаївна, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» в Миколаївській області.

Номінація «БЛАГОДІЙНІСТЬ І СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО»

За результатами другого туру набрали однакову кількість голосів та стали «Городянином року» Капацина Микола Васильович, підприємець, фундатор та творець відкритого громадського простору «8 причал»;  Козир Борис Юрійович бізнесмен, меценат, засновник обласного благодійного фонду «Планета Добра»; Чайка Владислав Володимирович, підприємець, керівник Миколаївської міської громадської організації «Громадське об’єднання «Миколаїв – єдина родина».

Для вручення головної нагороди в номінації «ЛЮДИНА РОКУ» на сцену запросили міського голову Олександра Сєнкевича

  • Всі, хто сьогодні виходив для нагородження, світлі та щирі люди. Вони добре характеризують Миколаїв - місто ініціативних та люблячих людей, які віддані своїй справі. Програма “Людина року” об’єднує нас всіх, і переможених сьогодні не було. Головну відзнаку цьогоріч отримала людина, яка може бути представлена одразу в кількох номінаціях: і благодійність, і підприємництво, і промисловість. Це жінка, яка намагається щодня вчитися новому, розвиватися та покращувати не лише свій бізнес, а й своє місто. «Людиною року» визнана Надія Іванова, - оголосив міський голова.

Надія Валеріївна - директор фірми “Золотий колос”, аграрій, меценат, депутат обласної ради. 

  • Дякую всім за підтримку: колективу “Золотого колосу”, моїй великій та дружній родині, найкращим мамі й тату. Відчуваю, що в мене ще все попереду, і багато ще можу зробити, - сказала пані Надія. - Не розумію, коли Миколаївщину ділять на місто та область. Вважаю, що ми маємо бути єдиними в помислах, програмах та усьому, що робиться доброго.

Враховуючи думки експертів і громадськості, цьогоріч оргкомітетом прийнято рішення про вручення спеціальних відзнак, які отримали:

Норд Ганна Леонідівна, директор  Наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім.Петра Могили - наукового інституту  післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, за створення наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації воїнів АТО;

Фалько Дмитро Володимирович, виконавчий директор ТОВ «Термінал-Укрхарчозбутсировина» за реалізацію інвестиційних програм та соціальних проєктів у агропромисловому комплексі Миколаївщини.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/3_2020/02032020_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: