Мапа порталу

Миколаївців закликають без потреби не виходити з дому: справдився найбільш негативний прогноз погоди на сьогодні

Сьогодні, 24 лютого в місті і області спостерігається значне погіршення погодних умов. За попередніми прогнозами штормове попередження оголошували по всій території України. В Миколаєві на разі дме потужний вітер, пориви сягають до 28 метрів на секунду. Відповідно до прогнозів така погодна ситуація протримається в Миколаєві до кінця дня.  

До відповідних служб станом на 13.30 надійшло близько 20 заявок на ліквідацію наслідків негоди. Окрім дерев, які падають, перекривають дороги і шкодять дороги і автотранспорт, в місті вітром зірвало більше 9 дахів, в тому числі повністю знесло дах з ПК «Корабельний». Пошкоджені тролейбусні і трамвайні лінії. Через те тимчасово змінено рух електротранспорту. Від потужного вітру і сильної течії з боку лиману постраждало два мости – зірвало понтон пішохідного мосту через Інгул і Аляудський. Навчальні заклади міста масово відправляють дітей додому.

Основні зусилля влади зараз спрямовані на те, щоб прибрати дерева, що впали, порвали лінії електропередач і зовнішнього освітлення. На разі працюють 3 бригади ДСНС, гірничо-рятувальний загін, підрядні організації ДЖКГ. На жаль, за технікою безпеки до ліквідації наслідків негоди не можна залучати важку техніку. Її використання допускається тільки при поривах вітру до 10 метрів на секунду.

Міська влада звертається до миколаївців: без потреби не покидайте приміщення, за необхідності пересувайтеся містом вкрай обережно. Якщо виникає необхідність у ліквідації наслідків негоди, звертайтеся до Колцентру при Миколаївській міській раді і до районних адміністрацій. Поставтеся з порозумінням до того, що за таких умов ліквідація наслідків стихії триватиме певний час. Будьте уважні і обережні.

  

IMAGE FOLDER (/files/2020/2_2020/24022020_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: