Мапа порталу

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з Консулом-керівником консульства Республіки Молдова в м. Одеса Іоном Чорним

У середу, 13 листопада, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з Консулом-керівником консульства Республіки Молдова в м. Одеса Іоном Чорним.

Пан Іон Чорний призначений на посаду нещодавно, тож прибув до Миколаєва з ознайомчим візитом. Представник дипломатичної установи розповів, що до консульського округу входять Одеська, Миколаївська та Херсонська області.

- Для нас південний регіон України дуже важливий, адже тут проживає багато наших співвітчизників, корінних молдован, особливо на Одещині. За попередніми даними, це понад 230 тисяч осіб. Приємно, що влада України приділяє багато уваги питанням захисту прав, свобод та законних інтересів національних меншин.  

Олександр Сєнкевич привітав гостя та запевнив, що Миколаїв готовий сприяти й допомагати іноземним інвесторам, поглиблювати культурні зв’язки та радо вітатиме обмін досвідом.

Під час зустрічі також йшлося про децентралізацію влади, досвід Молдови та України у цьому питанні, наслідки трудової еміграції населення та ін.  

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/11_2019/13112019)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: