Мапа порталу

Нетворкінг для екскурсоводів

Формат нетворкінгу обрали для чергового заходу в рамках проєкту «Школа екскурсоводів – проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва».

Нагадаємо, навчальна програма розроблена ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно з департаментом економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Асоціації міст України та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Реалізується в рамках конкурсу короткострокових гендерних ініціатив за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

7 листопада учасниці програми побували на оглядовій екскурсії підприємством «Артіль» ЛТД, що виготовляє катамарани для відпочинку на воді. Продовжили спілкування та обмін досвідом в неформальній обстановці.

Майбутніх екскурсоводів привітали директорка департаменту економічного розвитку міськради Тетяна Шуліченко, представниця Асоціації міст України Анастасія Ткач, голова правління ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тетяна Чистякова та експертка Тетяна Золотухіна, голова правління громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» Яніна Гаврилова.

-      Сьогодні до нас долучилися представники Туристичної ради при департаменті економічного розвитку міськради, а також туристичних фірм міста Миколаєва. Для 20 наших учасниць це чудова можливість познайомитися з можливостями галузі та реалізувати себе в цьому напрямку, - сказала Тетяна Шуліченко. – Департамент економічного розвитку завжди відкритий для співробітництва, тож, якщо маєте цікаві ідеї щодо розвитку туризму – запрошуємо!

За словами Анастасії Ткач, проєкт "ПРОМІС" завдяки підтримці міжнародних партнерів і налагодженому діалогу з громадами міст вже не один рік доводить свою ефективність.

-      Це вже як сталі проєкти у багатьох містах України, так і нові ініціативи - як от Школа екскурсоводів у Миколаєві. Асоціація міст безперечно зацікавлена і підтримує проєкти, наскрізним питанням яких є забезпечення гендерної рівності. Адже рівна участь як жінок, так і чоловіків у розвитку міст, в економічному секторі, малому і середньому підприємництві - це реальна запорука і ознака сучасного успішного міста. Я передаю вітання учасницям, тренерам і співорганізаторам проекту від виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана. Впевнена, випускники Школи зможуть розробити професійні туристичні продукти для Миколаєва, - сказала представниця Асоціації міст України.

Тим паче, вважає вона, напередодні нового туристичного сезону місту не завадить свіжий креативний погляд на пропрацювання туристичних маршрутів, що дозволять всебічно показати наше дійсно круте місто з багатою, насиченою історією, створити якісний сервіс для туристів і звернути увагу на потенційні можливості для інвесторів.

Для учасниць проєкту підготували цікаві презентації, розкрили чимало секретів майстерності екскурсовода, ознайомили з сучасними методиками підготовки турів тощо.

-   У Миколаєва – величезний туристичний потенціал та рекреаційні можливості. Мені дуже хочеться, щоб місто розвивалося в цьому напрямку та ставало справжнім магнітом для туристів, - побажала миколаївцям Яніна Гаврилова.

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/11_2019/07112019_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: