Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

27 вересня 2019                                                                                       № 1023

Про вибуття з дитячого будинку

сімейного типу П.І.Б.,  р.н.                 

 

Згідно з рішенням виконкому Миколаївської міської ради                    від   №  «Про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання та виховання П.І.Б., р.н., П.І.Б.,  р.н., П.І.Б.,  р.н.», П.І.Б.  вважалася вихованкою дитячого будинку сімейного типу П.І.Б. та П.І.Б.

У зв’язку з досягненням повноліття, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 81, керуючись пп. пп.2,4 п.«б» ч.1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

         

1. З 27.09.2019 вважати такою, що вибула з дитячого будинку сімейного типу П.І.Б. та П.І.Б., П.І.Б.,  р.н.

2. Доручити службі у справах дітей Миколаївської міської ради підготувати додаток до договору «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу» від  № .

3. Доручити департаменту фінансів Миколаївської міської ради припинити фінансування департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для виплати державної соціальної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету.

4. Доручити департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради припинити виплату державної соціальної допомоги на П.І.Б.,  р.н.

5. Внести до рішення виконкому Миколаївської міської ради                від   №  «Про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання та виховання П.І.Б.,  р.н.,П.І.Б.,  р.н., П.І.Б.,  р.н.» зміну:

- у тексті рішення слова та цифри «П.І.Б., р.н.» виключити.          

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Перший заступник

міського голови                                                                            В. КРИЛЕНКО

 

 Опубліковано: 02 жовтня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: