Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08 липня 2019                                                                                             № 199р

Про внесення змін до розпорядження

Миколаївського міського голови від

22.05.2019 № 143р «Про продовження

трудових відносин з керівниками

закладів охорони здоров’я міста

Миколаєва»

 

У зв’язку з проведенням реформування галузі охорони здоров’я в місті Миколаєві, припиненням діяльності комунальних закладів охорони здоров’я міста Миколаєва в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства, враховуючи рішення міської ради від 14.03.2019 № 51/5, рішення міської ради від 06.06.2019 № 51/413, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 642, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 № 1977, керуючись ч. 4 ст. 36 КЗпП України, п. 10 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Внести зміни до розпорядження Миколаївського міського голови від 22.05.2019 № 143р «Про продовження трудових відносин з керівниками закладів охорони здоров’я міста Миколаєва», виклавши його у такій редакції:

«1. Продовжити трудові відносини з директором комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 1» Грачовою Марією Георгіївною шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

2. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 3»Чеботарьовим Олександром Петровичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Чеботарьов Олександр Петрович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

3. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 4» Дергуновою Ларисою Юріївною шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Дергунова Лариса Юріївна, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

4. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 5» Терентьєвою Оленою Вікторівною шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Терентьєва Олена Вікторівна, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

5. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дем’яновим Олександром Євгеновичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Дем’янов Олександр Євгенович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

6. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»Георгієвою Тетяною Анатоліївною шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Георгієва Тетяна Анатоліївна, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

7. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Пологовий будинок № 1» Волоховим Євгеном Павловичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Волохов Євген Павлович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

8. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Пологовий будинок № 2»Коваленком Георгієм Володимировичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Коваленко Георгій Володимирович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

9. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Пологовий будинок № 3» Паніним Анатолієм Івановичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Панін Анатолій Іванович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

10. Продовжити трудові відносини з головним лікарем комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська стоматологічна поліклініка» Смільницьким Євгеном Миколайовичем шляхом підписання додаткового договору до діючого контракту.

Встановити, що до призначення на конкурсній основі директора закладу охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства України керівництво закладом відповідно до Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2019 № 51/413, здійснює керівник – Смільницький Євген Миколайович, з обсягом усіх прав та обов’язків директора.

11. Управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради (Шамрай) підготувати проекти додаткових договорів до діючих контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я міста Миколаєва та подати їх на підпис міському голові.

12. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.»

 

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Міський голова                                                                                   О.Ф. Сєнкевич

Опубліковано: 18 липня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: