Мапа порталу

Загальна інформація

 

Комунальне підприємство Миколаївської міської ради
«Капітальне будівництво міста Миколаєва»

/54017, м.Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7/

Директор

Білоус Роман Сергійович

Телефон: +38(097) 531-75-27

E-mail: [email protected], [email protected]

 

Засноване на комунальній власності і створене згідно з рішенням Миколаївської міської ради від 11.10.2012 №21/14 «Про створення комунального підприємства Миколаївської міської ради «Капітальне будівництво міста Миколаєва».

Метою створення Підприємства є проведення комплексної забудови міста Миколаєва у відповідності до генерального плану, здійснення координації робіт з інвестування капітального будівництва та реконструкції, проведення капітального ремонту об’єктів комунальної власності.

З метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та забезпечення контролю за додержанням державних стандартів, норм і правил КП ММР «Капітальне будівництво міста Миколаєва» здійснює функції замовника по будівництву, реконструкції і ремонту житла, інших об’єктів соціальної інфраструктури комунальної власності, а також ведення кваліфікованого технічного нагляду за будівництвом, контролю за відповідністю обсягів, якості та вартості виконаних робіт проектно-кошторисній документації.

Для здійснення покладених обов’язків, підприємство укомплектоване кваліфікованими спеціалістами, що мають відповідні сертифікати, та мають багаторічний досвід у сфері будівництва.


ОНОВЛЕНО 16.08.2023

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: