Мапа порталу

РОЗПОРЯДОК І РЕЖИМ ПРАЦІ

у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради

1. Загальні положення

1.1. Розпорядок і режим праці встановлюється з метою контролю за пропуском співробітників установ і організацій, які знаходяться в приміщенні адміністрації Корабельного району (просп.Богоявленський, 314), громадян; контролем за вивозом матеріальних цінностей з приміщення адміністрації, за виконанням вимог внутрішнього розпорядку.

1.2. Організація пропуску співробітників і громадян покладається на охоронця адміністрації Корабельного району, який звітує начальнику загального відділу, заступнику голови адміністрації Корабельного району про всі випадки порушень порядку і режиму.

2. Пропускний режим

2.1. На вхід до приміщення у будь-який час мають право після пред'явлення посвідчення: керівництво адміністрації Корабельного району (голова, його заступники), начальники відділів.

2.2. Службовці, працівники організацій і установ, розташованих у приміщенні адміністрації, заходять у приміщення в робочі дні з 07:30 до 18:00. Службовці та співробітники адміністрації Корабельного району реєструються в журналі обліку робочого часу, який знаходиться в охоронця.

Робочі дні: понеділок – п'ятниця, вихідні дні: субота, неділя. Початок роботи о 08:30. Закінчення о 17:00, перерва на обід : 12:30-13:00

2.3. Вхід до приміщення адміністрації громадян дозволяється з 8:30 до 17:00.

2.4. У неробочий час і вихідні дні вхід відвідувачів не дозволяється.

Про необхідність роботи співробітників у неробочий час, вихідні і святкові дні напередодні має бути повідомлено службовою запискою на ім'я керівника апарату та узгоджено із заступниками голови адміністрації Корабельного району за підпорядкованістю. Про перебування співробітників у приміщенні в неробочий час робиться відмітка в журналі охоронця.

2.5. Не дозволяється вхід до приміщення адміністрації громадян з великогабаритними речами, господарськими сумками, легкозаймистим речовинами, в нетверезому стані, зі зброєю.

2.6. Технічні працівники знаходяться у приміщенні з 05:30 до 18:00 у робочі дні. У неробочий час вони можуть потрапити до приміщення адміністрації з дозволу начальника загального відділу адміністрації Корабельного району для виконання конкретного завдання.

2.7. Встановлювати для жінок, які мають дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, та інших працівників (за необхідності) за їх заявою, з урахуванням виробничих інтересів, зручний режим роботи, але норма тривалості робочого часу не повинна бути менше, чим 40 годин на тиждень, відповідно до часті першої статті 50 КЗпП.

3. Внутрішній режим

3.1. Внутрішній режим складається з виконання розпорядку праці і правил, направлених на забезпечення громадського правопорядку і охорону майна.

3.2. Службовці і працівники установ та організацій, які знаходяться в приміщенні адміністрації, після закінчення роботи вимикають світло, прилади, які споживають електроенергію, зачиняють вікна і двері.

3.3. Відповідальність за дотримання розпорядку в робочий час у кабінетах відділів, дотримання вимог режиму, протипожежної безпеки несе начальник відділу.

Відповідальність за порядок у приміщеннях адміністрації Корабельного району, дотримання вимог режиму, протипожежної безпеки, за охорону майна в неробочий час несе охоронець.

3.4. Охоронець після 18:00 обстежує поверхи приміщення адміністрації, перевіряє наявність пломб, контрольних замків, стан вікон, дверей, систем водопостачання та електропостачання. У журналі чергування робиться відмітка про стан обстеження.

Начальник загального відділу адміністрації Корабельного району інформується про пошкодження, знайдені при обстеженні. У неробочі дні охоронець обстежує приміщення адміністрації через кожні чотири години.

3.5. Забороняється паління у приміщеннях адміністрації Корабельного району за винятком відведеного для цього місця.

3.6. У вихідні і святкові дні відповідальні особи адміністрації Корабельного району згідно графіку контролюють події з житлово-комунальних питань, надзвичайних ситуацій та охорони громадського порядку. Початок чергування о 08:00, закінчення – о 18:00. Протягом чергування відповідальна особа підтримує зв'язок з охоронцем адміністрації Корабельного району, з першою приймальнею міськвиконкому та службою оперативного реагування міськвиконкому 15-88. Звітна інформація заноситься до журналу чергування.

У разі землетрусу, повені, іншого стихійного лиха, масових порушень громадського правопорядку, охоронець у приміщенні адміністрації зобов'язаний:

- негайно повідомити відповідні організації (районні відділи МНС та внутрішніх справ України в Миколаївській області) і керівництво адміністрації;

- вжити заходи до ліквідації джерела лиха, порятунку документів, матеріальних цінностей.

3.7. Приміщення бухгалтерії, режимного відділу, відділу ведення Державного реєстру виборців відкриваються тільки у присутності відповідальних осіб.

3.8. Контроль за виконанням розпорядку і режиму праці покладається на керівників установ і організацій, розташованих у приміщенні, начальників відділів адміністрації Корабельного району. Координація дій з дотримання розпорядку і режиму покладається на начальника загального відділу адміністрації Корабельного району.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: