Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПРИТУЛОК

ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ

                                                                                                                         

Директор  - Власов Володимир Якович

 

 

Завдання та функції притулку

                   

Міський притулок  для громадян похилого віку та інвалідів є стаціонарною соціально-медичною установою для тимчасового або постійного проживання громадян похилого віку та інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

           

Міський притулок забезпечує:

 

- житлом з тепло- та водопостачанням;

- цілодобовим медичним обслуговуванням;

- одягом, взуттям і м’яким інвентарем відповідно до норм, затверджених у встановленому порядку;

- раціональним триразовим харчуванням, з урахуванням віку і стану здоров'я осіб, що проживають у притулку в межах натуральних норм харчування, затверджених у встановленому порядку;

- організацією культурно-масової та оздоровчо-спортивної роботи з урахуванням стану здоров'я  та віку мешканців притулку.

 

Умови прийому, утримання і виписки з притулку

 

         До притулку приймаються на повне утримання громадяни похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди 1 та 2 групи, старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги,  яким, згідно з медичним висновком, не протипоказане перебування в притулку та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

Прийом до притулку здійснюється за путівкою, виданою департаментом праці та соціального захисту населення, на підставі особистої заяви громадянина похилого віку чи інваліда про його прийом до притулку, наявності особистого паспорта (або іншого документа, що засвідчує особу),  акта матеріально-побутового обстеження, медичної картки, довідки про розмір призначеної пенсії, склад сім’ї по формі №3 та довідки медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності особи, що приймається до притулку.

         Виписка підопічного з притулку здійснюється з дозволу департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради:

-  за особистою заявою підопічного, при наданні довідки про наявність у нього  жилої площі або письмової згоди родичів про можливість його утримувати і  забезпечувати за ним догляд;

-  при встановленні інвалідам І або IІ групи, які не досягли загальновстановленого пенсійного віку,    ІІІ групи інвалідності.

        Під час виписки з притулку підопічному видається закріплений за ним одяг, білизна і взуття за сезоном, власні речі й  цінності (ощадна книжка, акції, цінні папери та ін.), які зберігалися в притулку, а також довідка з зазначенням терміну перебування в даній установі.

        За систематичне грубе порушення громадського порядку, вживання алкоголю, наркотичних та інших токсичних препаратів, бійки тощо, на підставі рішення адміністрації притулку підопічні виключаються з притулку.

 

Медичне обслуговування

 

            У притулку здійснюється постійне медичне спостереження, регулярно проводяться профілактичні огляди, надається 4-х разове дієтичне харчування. Також проводяться фізіотерапевтичні, реабілітаційні, санітарно-гігієнічні заходи, арт-терапія, терапія зайнятістю, рухова терапія.

 

Дозвілля

 

У притулку з 2003 року  працює бібліотека. Щорічно до дня народження притулку організовуються виставки ручних виробів «Наші майстрині»; організовано клуб «Умілі ручки»; організовані три майстер-класи: навчання основам орігамі, виготовлення повітряних зміїв і вироби з ракушок і паперові аплікації. По понеділках і п'ятницях проводяться дружні зустрічі підопічних «За чашкою чаю», відмічаються дні народження та урочисті дати. Проводяться зустрічі з творчими колективами міста, студентською та учнівською молоддю, які виступають перед підопічними з концертними програмами. З виставами на духовні теми до притулку приїжджають з церков парафіяни і діти.     

Покращуючи умови проживання наших підопічних, залучаючи їх до громадського життя міста, притулку, ми бачимо, що тривалість життя наших літніх людей збільшилася, наші підопічні стають соціально активними, беручи участь у заходах, що проводяться притулком.

_________________________________

 • На даний час у притулку мешкає 35 особи

 __________________________________

 
 

Адреса: 54039, м. Миколаїв, вул. 2 Набережна,1, тел./ факс. 44 8772,

електронна пошта: mspritulok@mkrada.gov.ua

 

До нас можете доїхати: маршрутне таксі: 2,40,81,82

зупинка « 9 – та Військова»;

кінцева зупинка трамваю № 3

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: