Мапа порталу

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій


Юридична адреса: 54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 44
Адреса електронної пошти: palacupm@gmail.com
Контактний телефон: +38 (0512) 37-28-23
Рік заснування закладу: 2014
Графік роботи: вівторок – субота з 8:30 до 21:00
Кількість місць у глядацькій залі: 60
Директор: Бондар Людмила Володимирівна

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій – унікальний заклад культури, який провадить свою діяльність в двох будівлях, що є пам’ятками архітектури ХІХ століття та розташовані за адресами: вул. Спаська, 44 («Громадська бібліотека 1894 року»), вул. Шевченка, 58 («Житловий будинок 1840 року»).

Палац  – пам’ятне місце для багатьох поколінь миколаївців, адже саме з його сходинок вони зробили колись крок у щасливе сімейне життя. Як і 50 років тому, молоді пари мають можливість провести урочисті обряди «Одруження», а  батьки – обряд «Ім’я наречення» новонародженої дитини, тут святкують “Золоті” та “Діамантові весілля”.

У 2017 році Палац урочистих подій першим в Миколаєві долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Тож тепер молодята можуть зареєструвати шлюб у найкращих умовах та в найкоротші терміни.

У чудово збережених залах миколаївці відзначають професійні свята, проводять  творчі зустрічі, майстер-класи тощо. Творчі колективи та любительські об’єднання Палацу з успіхом виступають на різних сценічних майданчиках міста та  мають своїх шанувальників.

image

image

 

image

Знаковими заходами, започаткованими Миколаївським міським палацом культури та урочистих подій є щорічні парад-конкурс «Парад карапузів», сімейні свята «Благословіть жінку!», «День народження міста – день народження моєї сім’ї».

Значною подією у сфері музичного мистецтва міста стало проведення у 2018 році Миколаївського міського відкритого  фестивалю композиторського мистецтва «Вечір прем’єр».

image  

image

На базі закладу працюють 8 клубних формувань, де до активного творчого процесу з метою особистого розвитку, розкриття творчих здібностей можуть долучитися всі бажаючі городяни міста:

  • професійний колектив – муніципальний камерний оркестр, головний диригент – Наталя Ільчук (18 артистів);
  • струнний квартет MEZZO (учасники віком від 30 до 50 р.), керівник Скулімовський Г. В.;

image

  • народний вокальний ансамбль «Сленг» (учасники віком від 23 до 60 р.), керівник  Гмиря С.С.;
  • інструментальний ансамбль GUITARISSIMO (учасники віком від 18 до 25 р.), керівник Гриненко С. М.;
  • інструментальний ансамбль «Мальви» (учасники віком від  9 р. ), керівник  Кожурова Т. М.;
  • вокальна студія (учасники віком від 18 р. ), керівник Осадча В.В.;
  • клуб композиторів – аматорів Ad libitum (учасники віком від 18 р.), Альбрехт Є.;
  • тудія хорового та інструментального мистецтва (учасники віком від 14 р.), керівник Овсянникова В.

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій запрошує городян і гостей міста відсвяткувати найщасливіші миттєвості життя в унікальних будівлях пам’яток архітектури під крилом професійного та творчого колективу закладу.

Організатори неодмінно врахують Ваші особисті побажання: проведуть обряд з елементами національних традицій або ж європейський варіант шлюбної церемонії, використають Вашу улюблену музику тощо.

У затишних залах старовинних Палаців Ви відчуєте справжню  урочистість, побачите яскраве свято і відчуєте себе головними героями величного і незабутнього дійства.

Палац  урочистих подій  # свято кохання та творчості!

 


 ОНОВЛЕНО 07.06.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: