Мапа порталу

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій


Юридична адреса: 54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 44
Адреса електронної пошти: palacculture1@i.ua
Контактний телефон: +38 (0512) 37-28-23
Рік заснування закладу: 2014
Графік роботи: вівторок – субота з 8:30 до 21:00
Кількість місць у глядацькій залі: 60
Директор: Бондар Людмила Володимирівна

    Миколаївський міський палац культури та урочистих подій – унікальний заклад культури, який провадить свою діяльність в двох будівлях, що є пам’ятками архітектури ХІХ століття.
    Миколаївці та гості міста мають можливість провести урочистий обряд одруження, реєстрації новонародженої дитини, а також урочисту церемонію відзначення ювілейної сімейної дати за адресами: вул. Спаська, 44 (у минулому «Громадська бібліотека 1894 року»), вул. Шевченка, 58 (у минулому «Житловий будинок 1840 року»).
   Палац - пам'ятне місце для багатьох поколінь миколаївців, адже саме з його сходинок вони зробили колись крок у щасливе сімейне життя. Тому особлива увага приділяється у закладі сімейним святам. Учасниками таких заходів є не тільки молодята, а й подружжя зі стажем, а також молоді люди, які ще тільки мріють про власну родину.

image

image

 

image
  Сьогодні Палац вражає мешканців міста розмаїттям форм дозвіллєвої та культурно-масової діяльності. А це: концерти та творчі вечори, проводить культурно-розважальні заходи та ігрові програми для дорослих і дітей, майстер-класи, виставки, психологічні тренінги з метою підготовки молоді до подружнього життя тощо.

image  

  Діяльність Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій охоплює людей різного віку та соціального статусу. Щорічно глядачами, відвідувачами та безпосередніми учасниками заходів стають близько 28 000 осіб.

 

image   На базі закладу працюють 7 клубних формувань, де до активного творчого процесу з метою особистого розвитку, розкриття творчих здібностей можуть долучатися всі бажаючі:

  • Вокальна студія (учасники віком від 18 до 70р.), керівник Осадча В.В.;
  • Народний аматорський колектив вокальний ансамбль «Сленг» (учасники віком від 23 до 60р.), керівник Гмиря С.С.;

image

  • Аматорський колектив інструментальний ансамбль «Classic Guitar» (учасники віком від 18 до 25р.), керівник Гриненко С.М.;
  • Студія хорового та інструментального мистецтва (учасники віком від 12 до 50р.), керівник Гвоздь О.Ю.;
  • Клуб за інтересами «Бути жінкою» (учасниці віком від 20 до 60р.), керівник Борматова А.Х.;
  • Любительське об’єднання струнний квартет “MEZZO” (учасники віком від 30 до 50р.), керівник Скулімовський Г.В.;
  • Клуб композиторів – аматорів «Ad hibitum» (учасники віком від 18р.), керівник Морозенко Д.Є.   

    Родзинкою закладу є професійний музичний колектив - Муніципальний камерний оркестр під керівництвом Володимира Терентьєва, який здійснює музичне оформлення всіх визначних культурно-мистецьких подій міста та урочистих церемоній одруження у самому Палаці.
    Миколаївський міський палац культури та урочистих подій запрошує городян і гостей міста відсвяткувати найщасливіші миттєвості життя в унікальних будівлях пам’яток архітектури під крилом високопрофесійного творчого колективу закладу.
    Організатори неодмінно врахують Ваші особисті побажання: проведуть обряд з елементами національних традицій або ж європейський варіант шлюбної церемонії, використають Вашу улюблену музику тощо.
У затишних залах старовинних Палаців Ви відчуєте справжню урочистість, побачите яскраве свято і відчуєте себе головними героями величного і незабутнього дійства.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: