Мапа порталу

Бюджетна установа Миколаївської міської ради, культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка»

image

Відкриття "Дитячого містечка "Казка" відбулось 19 травня 1982 року.

Загальна площа: 2, 5478 га

Кількість об`єктів дозвілля: 91

Кількість залів: 1 актовий зал, 1 ігрова кімната, відкриті майданчики на території містечка «Казка».

Адреса: 54017, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 38

www.dg-skazka.mk.ua

тел. (факс) 47 65 53; 36 90 01; Е-mail: skazka-dg-8@yandex.ru

Багато років містечко дарує відвідувачам радість і гарний настрій, хвилини відпочинку й веселих розваг.

ДМ "Казка" - це не тільки дивний парк, чудово створені скульптурні композиції, атракціони, ігрові автомати. У містечку проводиться значна культурно-масова робота. У святкові й вихідні дні, дні шкільних канікул на майданчиках містечка, на сцені амфітеатру відбуваються театралізовані свята, концертні, ігрові, спортивні програми, фестивалі, виставки дитячої творчості, конкурси дитячих малюнків, у яких беруть участь дитячі творчі колективи міста, області - молоді таланти: танцюристи, співаки, музиканти, художники.


Всі культурно-масові заходи, екскурсії, які організовуються в містечку, проводяться безкоштовно. Будь-хто може взяти участь в "казкових" святах про проведення яких можна довідатися з оголошень у газетах, по радіо містечка, а також з барвистих оголошень на рекламному щиті ДМ "Казка".


Цінність цього куточка відпочинку складається у тому, що творці містечка приділили виняткову увагу зеленому вбранню "Казки". Вражає розмаїтість видів зелених насаджень містечка. Крім акацій, лип, платанів у парковій зоні містечка можна побачити безліч екзотичних, не традиційних для нашої місцевості рослин: альбіція шовкова, павловнія, тюльпанове дерево, магнолія, кизильник горизонтальний, спирея японська, горобина плакуча, японська айва, сірійська троянда, слива писарди, кампсис-текома, самшит, гинкго, подушковидна ялина й багато інших.


В містечку «Казка» на Вас чекають розважальні шоу-програми з казковими героями, веселі атракціони, справжні казкові об`єкти – дерев`яна і кам`яна фортеці, піратський корабель, Коник-горбоконик і цікаві пригоди.


Тільки в нашому містечку проводяться ігрові розважальні програми для дітей кожні п`ятницю, суботу, неділю о 12:00 і 15:00, а в дні шкільних канікул щоденно.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: