Мапа порталу

Біографічна довідка 
секретаря Миколаївської міської ради VII скликання
Казакової Тетяни Вікторівни 

 image

Казакова Тетяна Вікторівна народилася 27 грудня 1965 року в місті Смоленськ (Росія), у сім'ї військовослужбовця (майора медичної служби Військово-Морського Флоту СРСР).

У 1966 році, у зв'язку з призначенням батька на посаду начальника медичної служби підводного човна, родина Тетяни Вікторівни переїхала до міста Севастополь. У 1970 році, після призначення батька на посаду начальника медичної служби військової частини 72133, (на якій він пропрацював до моменту своєї відставки) у зв'язку з виходом батька на пенсію, сім'я переїхала до міста Миколаєва.

Тетяна Вікторівна Казакова є громадянкою України.

У 1983 році закінчила Загальноосвітню школу міста Миколаєва №22 та вступила до Московського текстильного інституту за спеціальністю інженер з автоматизації та механізації хіміко-технологічних процесів (спеціалізація АСУТП), який у 1988 році закінчила з відзнакою та у тому ж році вступила до аспірантури Московського текстильного інституту за тією ж спеціалізацією, але зважаючи на бажання розпочати трудову діяльність у місті Миколаєві, прийняла рішення перервати подальше навчання та наукову діяльність.

З 1989 року постійно проживає на території України.

Свою трудову діяльність розпочала у 1989 року на посаді інженера програміста обчислювального центру в Науково-Виробничому Центрі при Миколаївському кораблебудівельному інституті.

З 1991 року по 1992 рік працювала на посаді економіста  в Об'єднанні "Черноморсофт".

З 2006 року до моменту обрання секретарем Миколаївської міської ради у жовтні місяці 2015 року здійснювала підприємницьку діяльність, як фізична особа-підприємець.

У 2015 році Тетяна Вікторівна була обрана городянами міста Миколаєва депутатом Миколаївської міської ради VII скликання.

Тетяна Вікторівна Казакова cпівзасновник громадської організації «СПОЧАТКУ-СПРАВА!» - основною метою діяльності якої є захист законних прав та інтересів у різноманітних сферах суспільного життя громадян передпенсійного віку, пенсіонерів та інших незахищених верств населення.

Позапартійна.

Тетяна Вікторівна Казакова виховує двох синів.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: