Мапа порталу

Міський голова Олександр Сєнкевич заявив про вихід з партії “Самопоміч”

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич написав заяву про вихід з політичної партії “Об'єднання “Самопоміч”. Про це мер заявив під час брифінгу, у четвер, 20 грудня.

- Це рішення продиктоване моїм бажанням бути людиною, яку не пов’язують з будь-якими політичними напрямками, особливо напередодні прийняття проекту бюджету на 2019 рік. Наступного року розпочинається передвиборча президентська кампанія, і я не хочу, щоб під час цієї кампанії моє членство в партії якимось чином політизувало мене особисто, мої дії, Миколаївську міську раду та місто Миколаїв в цілому, - сказав міський голова.

Олександр Сєнкевич наголосив, що саме через політичну приналежність сьогодні у міській раді не проходить багато важливих для міста питань.

- Я був, є і буду міським головою для всіх миколаївців, незалежно від їх походження, релігійних, культурних або політичних уподобань. Від сьогоднішнього дня я перестаю бути членом “Об`єднання “Самопоміч”, від якої я обирався на виборах міського голови. Хочу подякувати представникам політичної партії за підтримку до та під час усунення мене від обов’язків.

Олександр Сєнкевич також заявив, що не планує вступати до іншої політичної партії.

- Якщо у законодавстві  буде норма, яка надасть можливість балотуватися на вибори  без включення до партійного списку будь-якого політичного об’єднання, я планую йти на вибори не вступаючи до партії.

Мер висловив сподівання, що прийняте ним рішення  знизить рівень політики в Миколаївській міській раді, що дозволить більш ефективно вирішувати проблеми міста Миколаєва та містян.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/december2018/20122018_2)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: